2726

گفتن داروی هیدرو کینون برا لکه های پوستی خیلی خوبه...منم خریدم زدم یه روز فقط قبلش تست نکردم ک حساسیت چیزی نداشته باشم...صبح ک بیدارشدم دیدم جاهایی ک پماد رو زده بودم قرمزززشده هنوزم نرفته ...خدا کنه بشم همون مثل قبل😢😢😢😢😢😢😢

عزیزم باید با دکتر مشورت میکردید

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

تو افتاب اصلا نرو تا کاملا خوب نشدی وگرنه همینا لک میشه   با دوز بالا نباید استفاده کنی اینو 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه همینه جهان سومیم

واسه این که سرخود دارو مصرف میکنیم

ومتاسفانه داروخونه ها هم راااااحت داروی بدون نسخه میدن

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728

هر وقت از این تاپیک ها می بینم استارتر می خاد واسش قرض تجویز کنیم 

میگم برو دکتر چرا اینجا میای می پرسی 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
تو افتاب اصلا نرو تا کاملا خوب نشدی وگرنه همینا لک میشه   با دوز بالا نباید استفاده کنی اینو&nb ...

اره الان رفتم نگاه کردم تو نت گفته بالای دو درصد حتما تجویز دکتر باید باشه....احساس میکنم لک شدن😢😢😢😢😢😢

حتما پیش یه دکتر پوست برو کمکت میکنه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

[QUOTE=98085472]تو افتاب اصلا نرو تا کاملا خوب نشدی وگرنه همینا لک میشه   با دوز بالا نباید استفاده کنی اینو&nb ...[/QU

چیکار کنم حالااااااا...امروز رفتم بیرون..البته ضدافتاب هم زدم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😧

وای من خواهرم پمادشودادبزنم به جوشام یکم زدم کل صورتموپوستسوسوزوندسشنگ مثل سوختگی شده بود.خداروشکرخوبشدم یعنی باورم نمیشدبخاطریه پمادکل صورتم اینجوری بشه

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
وای من خواهرم پمادشودادبزنم به جوشام یکم زدم کل صورتموپوستسوسوزوندسشنگ مثل سوختگی شده بود.خداروشکرخو ...

اره منم مثل افتاب سوختگی شدید شده....اما سوزش نداشت یادت نیست چقدربعد خوب شد؟؟

استارتر چرا تاپیک شرایط بد اقتصادی رو قفل کردی من داشتم میخوندم خیلی خوب بود شرایط منم خوب نیست اما زندگیه بقیه بهم انگیزه میداد😢تو روخدا راه داره بازکن من بخونم بدجور زدی تو پرم

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
2706