2733
2734

سلام دوستان هفته ۱۴ هستم تازه تهوع و خیلی ببخشید بالااوردنم شروع شده همش حالم بهم میخوره بو تازه اذیتم میکنه اوایل فقط بیحال بودم اما الان حالم بدتر شده همه میگفتن ۳ ماه رو بگذرونم بهتر میشم اما من بدتر شدم کسی مثل من بوده؟یا طبیعی نیست؟

اره عزیزم طبیعی به دکترت بگو برای کنترلش بهت دارو میده

خیلیا سه ماه اول خیلیا سه ماه دوم خیلیام سه ماه سوم خیلیام از اال تااخرش حالت تهوع داره بدن ها متفاوته

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غیر طبیعی نیست زنجبیل حالت تهوعت رو بهتر میکنه و قرص ویتامین ب۶ بازم اگه بهتر نشدی برو دکترت دارو ...

از طعم زنجبیل خوشم نمیاد اما وینامین رو امتحان میکنم بازم ممنون از راهنماییت

شاید مقطعی بوده اگه بعد ۱ هفته خوب نشدی دارو بخور

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

کی برای جنسیت باید بری؟؟؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2738