2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ماهک جون با مشورت دکتر دادین ؟ روی وزن تاثیر نداره لاغر نشده بچتون ؟

والا بچه من کلا قد و وزنش مشکل داشته   

از ۶ ماهگیش 

الانم ۱۱ و۳۰۰ هس   بازم اضاف ککرده چون ۱۰  بوده 

عشق یعنی....من نه   تو ها
مگ شما شنیدید برا وزن بد هس؟ دکتر تو شیراز هس کرمی زاده 

سلام ببخشید میشه بگید نوبت دهی دکتر کرمی زاده چطوریع ؟ زود نوبت میده ؟ کارش خوبه؟؟ 

پسرم شش سالشع فدش105 وزنش 14😢

بهش میگن کوتله  خیلی ناراحتم

متخصص  غدد کودکان بردم توی شهر خودمون اصلا خوب نبود اهمیت نمیداد 😢

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
سلام ببخشید میشه بگید نوبت دهی دکتر کرمی زاده چطوریع ؟ زود نوبت میده ؟ کارش خوبه؟؟  پسرم شش سا ...

این شربت خیلی خوبه ها . من دخترم چهار سالشه قدش باید ۱۰۲ باشه ولی ۱۰۰ . استفاده نکردم ولی تعریفشو خیلی شنیدم

این شربت خیلی خوبه ها . من دخترم چهار سالشه قدش باید ۱۰۲ باشه ولی ۱۰۰ . استفاده نکردم ولی تعریفشو خی ...

من پسرم آزمایش هورمون رشد داده هورمونش کمه دکتر اطفال دید گفت حتما تزریق کن ولی دکتر خودش ک متخصص غدد بود گفت هورمون رشدش کمه اما صد درصد نمیگم هورمون بزن بدون این که دارویی بده گف سه ماه دیگه بیا اعصابم خرد شد گفتم بهش دارو بدید گف احتیاج نی😞 میخوام بیارمش شیراز،،، این شربتم میگیرم امتحان میکنم حتما

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
من پسرم آزمایش هورمون رشد داده هورمونش کمه دکتر اطفال دید گفت حتما تزریق کن ولی دکتر خودش ک متخصص غد ...

من تهرانم عزیزم حتما پیگیر شو . برو یه دکتر دیگه این سه ماهم دست رو دست نزار 

سلام ببخشید میشه بگید نوبت دهی دکتر کرمی زاده چطوریع ؟ زود نوبت میده ؟ کارش خوبه؟؟  پسرم شش سا ...

نوبتش حضوری هس تا اونجایی که دیدم تو ۷ ماه ۸ سانت بچه من قد بلند کرده 

والا نمیدونم به من که زود نوبت داد شما به مطبشون از ۱۱۸ زنگ بزنید ببینید راهدورید چی میگه

من پسرم ابان نوبت بعدیشه وگرنه میرسیدم براتون 

عشق یعنی....من نه   تو ها
2706