2733
2734
عنوان

فقط كسايي كه شعور و فهم بالا و تحصيلات عالي دارن بيان

| مشاهده متن کامل بحث + 3764 بازدید | 189 پست
اگه تهرانی یه دکتر میشناسم امیر هوشنگ باقری کارش خیلی خوبه تو امیر اباد و سعادت اباد مطب داره خاله م ...

پاریس خیلی تو ذوق میزنه

ولی حیف بود:(کاش میموندی

میرفتی لیل

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من دانشجوی روانشناسی ام. 

به نظر من برای درمانت اگر تهران هستی یه سر به کلینیک آتیه بزن. 

فوق العاده پیشرفته ست. و با درمان تی سی دی اس و دستگاههای فوق پیشرفته و بدون ضرر دخیلی از بیماری های روانی رو درمان میکنن. 

من یه بار سر زدم فوق العاده بود. 

هوم هوم هوم... حرفی ندارم! 
سهميه المپياد وجود نداره طلا از كنكور معافه نقره و برنز براي دانشگاه ازاد و پرديس تخفيف دارن و سي ...

عزیزم این چ حرفیه

سهمیه دانشگاه و رشته رو عوض میکنه

دوستم دارو‌گبلان بود اومد پزشکی بهشتی دو تا نقره زیست داشت

اون یکی نقره ریاضی بود پزشکی تبریز بود اومد تهران

جفتشونم روزانه

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2738
سهميه المپياد وجود نداره طلا از كنكور معافه نقره و برنز براي دانشگاه ازاد و پرديس تخفيف دارن و سي ...

قانون جدیده؟؟

دوست من ۲ سال پیش با برنز ادبیات رتبه ش کم شد رفت پزشکی

کنکور داد رتبه شد ۸۰۰۰،اول رفت کارشناسی رادیولوژی شهرکرد اواسط مهر با مدالش قبول شد پزشکی شهرکرد

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
تافي جون منو كه فكر كنم كم و بيش ميشناسي  حتما يادته كه من دندانپزشكم . انگليس درس خوندم اگه ي ...

سلام بله ميشناسمتون.ميدونم سختيشو خواهرم پارسال كنكور دستياري داشت و بي نهايت درس خوند ولي اخرش نمرش شد ٣٩٠ و باز موند و الان بايد بره طرح بأ حقوق هرماه دو و نيم.

بأ وجود سختيش ولي خيلي علاقه دارم.خودم نشستم جان كوييرا و گري و گايتون رو سرخود خوندم و تموم كردم از خواهرم يه سوالايي ميپرسيدم كه تعجب ميكرد ..حتي بأ وجود سخت زيادش نميتونم فكرشو از ذهنم بيرون كنم

ما دو سه تا داشتيم تو فاميل  راستش خيلي داغون بودن يكي از فاميلاي شوهرم معلمشون بود توي دبيرس ...

خیلییییی تلاش کردن ک ۲۰۰۰ شدن

چ سالی بودن؟

پاریس خیلی تو ذوق میزنه ولی حیف بود:(کاش میموندی میرفتی لیل

مشکل زبان هم داشتم ، با اینکه b2 از خود مرکز فرهنگی سفارت داشتم اصلا نمیفهمیدم این لامصبا چی میگن اینقدر تند میگفتن ، بعدم به نظرم اومد کلا فرانسه شده کشور عربا و افریقاییا خیلی کم فرانسوی بود و اونایی هم که بودن به مهاجرا دید خوبی نداشتن ، البته من لیل نرفتم متاسفانه

عزیزم این چ حرفیه سهمیه دانشگاه و رشته رو عوض میکنه دوستم دارو‌گبلان بود اومد پزشکی بهشتی دو تا ...

تا جايي كه ميدونم سهميه نيست اگر هم باشه شايد يه امتياز باشه براي انتقالي يا تخفيف تو شهريه.ميخواستن بزارن ولي تصويب نشد

مسعله درس خوندنه كه بأ شرايط روحيم فعلا نميتونم

باران جان

با اين وضع بري خارج از كشورم نميتوني بخوني

اول شرايط روحيت رو درست كن

مهاجرت ابدا كار راحتي نيست كه

با كمك دكتر خوب حال روحيت رو درست كن فدات بشم

واسه رفتن اون ور دير نميشه كه

بدار اونا برن بعد اينكه سلامتت رو بدست اوردي برو

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706