2726
عنوان

دیگه نمیتونم تحمل کنم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 36 پست
چیکار کنم بچه ها به مامانش بگم؟ نمیدونم دیگه چیکار کنم  بغض داره خفم میکنه انقد بیخیاله من دا ...

با خونوادش درمیان بزار بگو باید بره دکتر درست بشه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنم بچه ها به مامانش بگم؟ نمیدونم دیگه چیکار کنم  بغض داره خفم میکنه انقد بیخیاله من دا ...

اره حتمااا بگو

خودشم تهدید کن به قهر وطلاق،بترسونش . بگو دیگه نمیکشم تحمل کنم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728
انقد امشب نفرینش کردم  حالم خیلی بددده

همه همینن شوهر من چهارماهه باردارم امروز عصر اینقد مشت و لگد بهم زد خدا شاهده گیره ای که باهاش موهامو جمع میکنم خورد شد تو سرم منم اینقدنفرینش کردم 

کاش میتونستم با مامانم حرف بزنم یکم سبک بشم 😢😢😢

شاید معتاد شده باشه حواست باشه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

عزیزم آروم باش بشین سوره طلاق ومزمل که سوره های کوتاهی هم هستندبخون اگه اراده داری والبته چنددقیقه بیشتروقت نمیگیره ۱۰۰۱باریاودوودبخون وفوت کن به اب وغذای شوهرت...تمیزواراسته وجذاب باش...بازبون چرب زنانه وبایه پذیرایی ساده عاشقانه سرحرفوبازکن وباقربون صدقه😛😜باهاش صحبت کن یکم اول ازخوبیاش بگوبعدبگوحیف که فلان مشکل روداریم وبگوبه فکر روابط زناشویی وزندگیتون هستی

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
راه چاره اش اینه که هر چه سریع تر بگردید براش کار پیدا کنید.. شما هم کمکش کنید تو پیدا کردن کار.. از ...

هر روز صبح زود همه روزنامه را چک میکنم به خیلیام سپردم

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2706