1345
1341
عنوان

خانومایی که ازدواج مجدد داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 45 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

دخترخاله ی من ازدواج اولش ناموفق بود طلاق گرفت

ولی الان تازه ازدواج کرده موفق بود شوهرش خیلی خوبه 

سعی کن تو انتخابت دقت کنی

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑
1350
دیه کار از طلاق گذاشته  دیه بهش هیچ حس و محبتی ندارم  فاصله هم بینمون افتاده و وقتی بعضی ...

خواهشا باز یه فرصتی به زندگیت بده حیفه یه چیزایی درست میشه فقط گذشت میخواد 

من برای ازدواج دومم ، کلاً احساسُ تعطیل کردم، گفتم فقط عقل، و شرایطی که میخواستم در نظر گرفتم و منتظر بودم آدمی با این شرایط بیاد که خدا رو شکر خیلی زود، همین‌طور هم شد و ازدواج کردم. به فاصله چند روز بعد از محرمیتمون، عاشقش شدم و هستم. و خدا رو هزاران بار شکر بسیار از زندگیم راضی هستم.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
منم راضیم که جداشدم وقصدم ادامه تحصیله که یکی از این دوتا رشته هاروقبول کنم میخوام بدونم اگه یکی از ...

من با اینکه خوشبختم اگر جدا بشم هرگر ازدواج نمیکنم زندگی متاهلی خیلی سخته

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1348
دیگه داری ناشکری میکنی

واقعا میگم البته الان از دستش عصبانیم یه مدته خیلی بهم گیر میده وایرادای الکی میگیره خیلی اذیتم اصن نمیفهمم کجام زندگی سخت شده برام

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
واقعا میگم البته الان از دستش عصبانیم یه مدته خیلی بهم گیر میده وایرادای المی میگیرم خیلی اذیتم اصن ...

یخورده گذشت کنید زندگیو سخت نکنید از لحظاتون باهمسرتون لذت ببرید هیچ انسانی کامل نیست ولی همیشه باید نیمه پر لیوانو دید

یخورده گذشت کنید زندگیو سخت نکنید از لحظاتون باهمسرتون لذت ببرید هیچ انسانی کامل نیست ولی همیشه باید ...

میدونم ولی اخلاقش یهو عوض شد من خیلی گذشت میکنم مثلا الان با دوستاش رفته بیرون گفتم منم با بچه ها میرم خونه خواهرم گفت هیچ جا نمیری ورفت خیلی دلم گرفته بود ودوست داشتم برم بیرون😔

1288
اگه دیگه نتونی به کسی اعتماد کنی چی؟

به نظرمن بشینید باخودتون فکر کنید که ادامه زندگی بهتره یا جدایی من خودم قبل از طلاقم خیلی فکر کردم ولی به این نتیجه رسیدم هرکاری میکنم زندگیم درست نمیشه یعنی فقط از طرف من بود شوهر سابقم چون ادم تنبلی بود بهش خرجومخارج فشاراورد راحت از زندگیمون گذشت البته جدایی از طرف من بود هنوزم برام پیغام میفرسته که برگرد ولی الان راحتم که نمیبینمش 

1335