2410
2553
عنوان

ما یه روانی بددهن داریم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 123 پست
اره گلی فداااات 😘 ان شاءالله روزی شما بشه  ی نینی ناز و سالم 😍😍😍

خدانکنهههه مامان خانومش😀سایتون ۱۲۰سال باتن سالم رو سر نوگل قشنگت خواهری خوبم😍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼خیلی ممنون ازدعای دل قشنگت

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب این بچه این الفاظ و کارای که میکنه از کجا دیده شاید از یک کسی پیروی میکنه یعنی چطور یه بچه باید ...

به خدا ما بدترین فحشی که بدیم بهم عوضیه نمیدونم شاید تو مدرسه یا از فیلم ها

میسی 😘

نوش جااااان🍡🍖ناقابله🙂

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2720
خدانکنهههه مامان خانومش😀سایتون ۱۲۰سال باتن سالم رو سر نوگل قشنگت خواهری خوبم😍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼خیلی ...

عزیزمی😘😘😘😍

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2714
برادر منم اینجور بود. همه مونو میزد. از زندگی سیرمون کرده بود الان یه زن گرفته، از خودش دیوانه تر. ...

قربون حکمت خدا

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

استارتر جان با زبون ووسیله ای که دوست داره براش بخر شام ببرش بیرون یکی دوروز اینجوری باهاش باش بعدم ببرش دکتر .قول بده از دکتر هم اوردیش ببریش جای خوب اینطوری دیگه برای رفتن دکترجیک نمیزنه .همیشه خشنونت برای همه جواب نمیده 

عزیزم کمبود محبت نیست علائم واقعا جدی هست من روانشناس هستم و کار تخصصی ام کودک و نوجوان هست هر چه ...

به تاپیک منم سر بزنید،دخترم 11سالشه بامن خیلی بدرفتاری میکنه ازمن بدش میادازاتاقم بیرون نمیادچکارکنم؟ 

2706