2726
عنوان

ما یه روانی بددهن داریم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیا نترس من مادر باردارم مهربانم عزیزم 😊

😍😍😍نینی داررررری بسلامتی ایشالامبارکتون باشع منم نینی میخوام

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2728
باور نمیکنی برای دفاع از خودم همش یه کاتر دستمه که نزدیکی نشه

کاملاااا درکت میکنم داداش من شش ماه یبارمیره حموم وای یادم ننداز ک دلم خووونه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
اصن همون کمبود محبتم باشه مشکلش تا مشاور نره درست نمیشه که رفته رفته بدتر میشه

نمیتونم بابام رو متقاعد کنم الان ۱۲ ساله داریم تحملش میکنیم بعضی وقتا از ته دل دعا میکنم فردا نباشه

😍😍😍نینی داررررری بسلامتی ایشالامبارکتون باشع منم نینی میخوام

اره گلی فداااات 😘

ان شاءالله روزی شما بشه 

ی نینی ناز و سالم 😍😍😍

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
سیخ برا چی ؟؟؟؟؟

ک کباب درس کنیم بخوریم باهم😙🙂❤

نمیتونم بابام رو متقاعد کنم الان ۱۲ ساله داریم تحملش میکنیم بعضی وقتا از ته دل دعا میکنم فردا نباشه

اول باباتو ببر مشاوره 😐چطور تحمل میکنه ...مرد سالاریه خونه اتون درسته ؟لابد چون پسره حق داره از نظر بابات 😐گاش بزی پیش یه مشاور حرفاشو ظبط کنی که یه جوری باباتو راضی کنه ببره پیشش بچه رو

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

مادرتون چرا اینقدر منفعل هست

عزیزم با پدرتون منطقی حرف بزنید

بگید اگر خدای نکرده سرطان داشت چیکار میکرد؟

اگر امروز درمان نشه و پدرتون حاضر نشه به مطب روانشناس سر بزنه

فردا باید تو دادگاه و زندان دنبالش بگیره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

شاید بیش فعالی دارع ابجی باید ببرینش روانپزشک

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
2706