2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دولتیه؟ هزینه هاش چطوریه؟

نه عزیزم خصوصیه ولی خب حتما مشکلت حل میشه خیلی دکترای خوبی داره توی گوگل بزنید بیمارستان صارم دربارش نوشته من زن داداشم میرفت اونجا چندبار باهاش رفتم 

هرکی مارو دید فک‌کرد خداس ماهم خندیدیم و گفتیم حق باشماست

منم تنبلی داشتم با لطف خدا و رژیم  و دو پیاده روی تند و تقویت همسرم با دارو طبیعی باردار شدم ؛ پیش طاهری پناه میرفتم تو عرفان نیایش ولی داروهاشم استفاده نکردم فقط فهمیدیم همسرمم یکم مشکل داره که هیچکی بهمون نگفته بود 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

چند بار سقط و کورتاژ کرده بودم عکس رنگی که گرفتم چسبندگی داخل رحم گزارش شد مطب دکتر بیتا زلالی متخصص زنان در تهران رو بهم معرفی کردن که تو شهرستان مریضش بودن گفتن بهترین دکتر زنان هست پیشش هیستروسکوپی کردم بعدش باردار شدم و به کمک دارو سقط نکردم