2737
2734
عنوان

به این جمله اعتقاد دارید؟!

311 بازدید | 44 پست

اینکه گفته میشه افکار ما انرژی دارن و انرژی به ماده وجسم تبدیل میشه و درواقعیت ظهور پیدا میکنه

راسته به نظرتون؟

شما تجربه کردید؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی شما به هرچی فکر میکنید در واقعیت اتفاق میفته؟

والا من چند مورد برام اتفاق افتاده که عمیقا چیزی رو تصور کردم و برام اتفاق افتاده. حتی متاسفانه یه بار میخواستم مرخصی بگیریم الکی گفتم یکی از اقوام همسرم فوت شده باید بریم شهرستان و خودمو واقعا عزادار نشون دادم. شبش دایی همسرم فوت شد و مجبور شدیم واقعا بریم شهرستان. هنوز عذاب وجدان دارن بابتش

من یه بار رفتم ارایشگاه،یه بچه کوچیک 5 ساله هم اونجا بود. بعد چندتا جوش تو صورتم زده بودم وقتی آرایشگر داشت اصلاح می‌کرد صورتمو، بچه کوچیکه اومده بود داشت نگاه می‌کرد بعد من تو ذهنم گفتم الان میره میگه مامان صورت خانومه جوش داره، شاید باورتون نشه اما عینا همینطور شد بلند گفت مامان صورت این خانومه چندتا جوش داره 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....
والا من چند مورد برام اتفاق افتاده که عمیقا چیزی رو تصور کردم و برام اتفاق افتاده. حتی متاسفانه یه ب ...

نه خوب عزیزم عذاب وجدان برای چی شاید بهت الهام شده قراره فوت کنه

2738
قانون جذب واقعا وجود داره. حالا یکی قواعدش رو میدونه و ازش بهره بیشتری میبره

من چرا هر چی فکر میکنم اتفاق نمیفته؟

مثلا بعضی ها شنیدم میگن از نامه نوشتن به فرشته ها هم نتبجه گرفتن منم نوشتم انگار نه انگار....

اخه زیاد هم شبیه خرافات نیست .اخه مثلا من میخوان یه کاری انجام بدم تو طولانی مدت این قدر در مورد جسته گریخته فکر میکنم یا عمل میکنم بعد یه مدت میبینم واقعا داره اتفاق می افته. 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
2706