2737
2734
عنوان

میاین یا جیغ بزنم😤😨👻

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 40 پست
من ۵ ماه زایمان کردم هنوز لاغر نشدم لباسای قبل بارداری هنوز تنگن برام شکمم هنوز مونده لدفا راه ک ...

عزیزم همون اول باید شکمتو میبینی.. الانم فقط حلقه بزن بهترین راه حله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من 25 کیلو کم کردم  روزی 1 ساعت پیاده روی 1 ساعت باشگاه  رژیم هم شکر و شیرنی ...

دقیقا رژیمی ک من دارم میگیرم همینه

ولی چای رو بدون قند نمیتونم.ی قند اندازه نصف ناخن(ناخن خودم نه اون ناخن کاشته ها😅) میخورم

2731
عزیزم همون اول باید شکمتو میبینی.. الانم فقط حلقه بزن بهترین راه حله

دخترم زردیش دیر امد پایین

اینقدر ناراحت بودم ک بفکر شکمم نبودم

الانم ک کسی نیست بگیرش حداقل برم باشگاه یا پیاده روی

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738
دقیقا رژیمی ک من دارم میگیرم همینه ولی چای رو بدون قند نمیتونم.ی قند اندازه نصف ناخن(ناخن خودم نه ا ...

خب عزیزم ازین شیرین کننده های بدون قند بگیر، اونایی که آسپارتام دارن نه ها، شیرین کننده هایی که بر پایه استویا هستن. سرچ کن تو دیجی کالا ، فروشگاه های بزرگ دارن، من تو قهوه فروشی هم یه جا دیدم داشت

من قبلا تو س ماه ۳۵تا کم کردم

با نیم ساعت رقص و یه ساعت پیاده روی و حذف برنج و نون و قند مصنوعی و اب درمانی قبل غذا🐀😒

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

من لاغر بودم ب خاطر کنکور انقد بخور و بشین کرده بودم فعالیت نداشتم 10 کیلو رفتم بالا. تا چند ماه بعد کنکورم دیدم وزنم بر نگشت اولا وعده های غذاییمو کم حجم تر کردم( نه اینکه رژیم بگیرما) همه چی میخوردم ولی کم. دوم اینکه خیلی بمن کمک کرد ساعت 8 تا 9 شب هر شب یه ورزش سنگین دوچرخه، دو طناب، پروانه، مثلا یادم 45 دقیقه دوچرخه شدید و بعدش 700 تا پروانه میزدم جوری که از عرق خیس بشم. روزی یکساعت، بعدشم دوش میگرفتم تا صبح هیچچچچچچچ نمیخوردم. 

2706