2726

از ماه قبل اینجوری شدم یسری میگن تخمدانت فعال شد یسری میگن شاید کیست من تواقدامم کاش مشکلی نباشد😭

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

موقع تخمک گذاریته نگران نباش

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان بری اقدام بچت پسر میشه هاااا😄

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
من یه سال اقدامم همشم موقعی که پاک میشم تا یع هفته اینطوریم

یک هفته بعد پری و یک هفته قبل پریود موقع تخمک گذاریه

منم هميشه سر موعد پريود ميشم اما الان کيست دارم

وای خداکنه کیست نباشه هفت ماهه اقدامم واقعا انتظارکیشدن سخته ینی وقتی میگن شاید مشکلی باشه من حالم بدمیشه

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2706