2733
2734
عنوان

بنظرم خیلی هوش میخواد که...

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 43 پست

عناوین خاله‌زنکی مثل مادرشوهر، خواهر شوهر و جاری... 

عناوینی که نشون‌دهنده خشونت خانگی و ظلم و مظلوم و خیانت و موارد این شکلیه... 

جوک و خاطره و و... 

اساساً تاپیک‌های مفید اونقدری خواننده نداره، اگر هم داشته باشه، اونقدری فعال نیستن که تاپیک بالا بمونه و در نتیجه بعد از چند روز درش تخته میشه و میره توی انباری خاک میخوره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم من تا وقتی کار مهمی نداشته باشم تاپیک نمیزنم همیشه ام اولش مینویسم که هلنام دوستام بیان درسته زیاد تاپیک نزدم و مشهور نیستم ولی دوستای زیادی دارم برا همین اولش اسممو مینوسیم تا دوستام ببینن بیان . حافظه خوبی ندارم تو این مورد کاربریاشون یادم میره تگ کنم بیان خیلی زیادن اخه😂😂😂

عزیزم کلا هنر عنوان خوب تو گوگل و سایت داری هم موثره

مثلا سه مثال میزنم

تاپیکت در مورد خواهر شوهر و حرفاشه

به جای اینکه بگی 

امروز خواهر شوهرم بهم کنایه زد بنویس

خانمای با سیاست جواب این خواهر شوهر کینه ای رو چی بدم؟😅😅😅

یا خاتمای حاضر حواب بگید جواب.....

یا مثلا به جای اینکه بگی قد پسرم کوتاهه و چی کنم

باید بگی

دیگه به فکر مرگ هستم،شب و روزم شده اشک😅😅😅

یا  بحای اینکه بگی کدکم اسم قشنگ تره باید بگی

دعوای من و مادر شوهر سر اسم،قضاوت با شما...

خلاصه از کلملت کلیدی و حساس استفاده ‌کن و تحریکشون کن بیان

دیگه اینجوریه اینجا(هر چند من اهل این کارا نیستم و کلا از زدن تاپبک خصوصی به شدت پشیمونم)

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738

یکی تاپیک زده بودبنظرتون ۲۰ سانت کمه 😐

ترکوند 😆😆

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اینا رو بنویس با کله میان توتاپیک

بچه ها بیاید ببینید چی تو گوشی شوهرم دیدم+شات

بچه ها شوهرم خیانت کرده از پیاماش عکس گرفتم+اسکرین

با مادرشوهرم دعوام شده بیاید بگم چی شد

با خواهرشوهرم دعوام شده

دعوامون شده بیاید بگم چی شده

متاسفانه استقبال از این تاپیکا زیاده ..بعد من تاپیک انرژی مثبت میزارم مگس پر نمیزنه اونجا 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
مثلا آموزشگاه زبان خوب میخوام واسه پسر ۶ ساله تو کرج.خوب عنوان اینو چطوری بزنم که به موارد بالا ربط ...

کتک کاری پسرم تو اموزشگاه زبان/ یه خوبشو تو کرج معرفی کنید🤗🤗

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706