2737
2734

توش گلپر بریز عااالیه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیازداغ فراوون و گلپر

سیب زمینی هم بریز

موقع سرو اندازه یه کاسه شو بردار، با گوشتکوب برقی یا دستی میکس کن و بریز تو غذا، تا لعابش و قیافه ش بهتر بشه

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

من اینجور میپزم

اول پیاز داغ مشتی و با یه قاشق ارد و فلفل سیاه و زردچوبه و نمک درست میکنم

بعد عدس شسته شده و اب رو اضافه میکنم

زیرشو کم میکنم لعاب بندازه ،میتونی سیب زمین نگینی بریزی

در اخر کمی رشته اشی هم بهش میزنم عالی میشه😋😋

2738

پیازو تفت میدی سبک ک شد دوقاشق آرد بریز تفت بده تا طلایی بشه ادویه زردچوبه سیر بزن  بعد عدس از قبل پخته شده رو اضافه کن و آب بریز  یک عدد ماجی مرغ بنداز توش شور نشه... شعله رو کم کن بپزه... یه کم از عدستو با پشت قاشقت له کن تا غلیظ باشه عدسیت

من سیر پیاز سرخ میکنم با گوشت چرخ کرده یا قارچ خورد شده بعد عدس که از قبل خیس کردم میریزم با بقیه ی تفتی میدم بعد رب میریم تفت که خورد اب میریزم. تا بپزه

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

من پیاز داغ می کنم سیب زمینی نگینی هم سرخ می کنم و یک یا دو حبه سیر . 

زرد چوبه کمی فلفل سیاه رب بعد تفت میدم و عدس میریزم بپزه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

من یه مدلی خودم ابداع کردم :

عدس را خیس کن یک ساعت با آب گرم

پیاز نگینی رو با روغن و زردچوبه تفت بده سیب زمینی نگینی بریز توش تفت بده عدس خیسانده رو بریز توش آب داغ بریز آبش کم باشه وقتی پخت توش یه کوچولو رب گوجه بزن نمک و فلفل سیاه بزن آبلیمو بزن

نوش جان

2706