2726
عنوان

کی اهل دوره گرفتن هستن؟؟؟

108 بازدید | 12 پست

بعضیا چ دل خجسته ایی دارن دوره میگیرن  سینما میرن پارک اوههه اخرین باری ک سینما رفتم تو دوران مدرسه بود...تا حالا دوره نرفتم و نگرفتم‌ نمیدونم چجوریه.فقط میدونم دلخوشی میخاد.بجه ها ی مدت شدیدا اعصابم خورده جیغ میزنم  داد میکشم دل و دماغ ندارم چکار کنم من😭

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند تا  دوست دارم  ک خیلی از خودم بهترن ... هم اطلاعات شون و هم اخلاق شون  و هم اشتراکات  زیادی داریم تقریبا 

رفت و آمد باهاشونو دوست دارم  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من دختری رو میشناسم که تنها و مستقله . در کنار کار زیاد و مشکلاتش دائم با دوستهاش شاده . خیلی ازش خوشم میاد انقدر با سلیقه ست که با محدودترین مواد بهترین میز رو میچینه و هر دوستی که میاد یک خوراکی مختصر هم میاره و دایم مشغول رقص و موزیک و خنده و شادیند

شما بچه دارین چقد ارومید من تا دلتون بخاد منفی گر و عصبی ام

بچه ندارم .... 

خیلی راه ها  برای آروم شدن  وجود داره .... باید قلق خودمونو  بشناسیم ..  ب چی علاقه دارید ؟  چی خوشحال تون میکنه ؟ ( منظورم خرید و رستوران و .. نیست )   تو چه فضایی  و در معاشرت با چه آدمهایی  روحیه تون عوض میشه ؟   چقدر  انگیزه دارید برای تغییر کردن  و  موثر  واقع شدن  تو زندگی تون ؟   اینها  رو ب خودتون جواب بدید ، تا حدودی آروم میشید و راه تونو پیدا میکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....