2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم مدرسه تدریس کردم هم اموزشگاه بنظرم هیچی اندازه خصوصی کاربردی نیس براشون . خودمم اخرای تحصیلمو ...

اخه برای بچه همون که تو محیط باشه در تعامل با بچه ها خودش یه تفریح میشه در کنار آموزش ولذت بخشه

2731
اخه برای بچه همون که تو محیط باشه در تعامل با بچه ها خودش یه تفریح میشه در کنار آموزش ولذت بخشه

بنظرم برای تفریح ببرش باشگاه زبانو مثل مدرسه جدی بگیر خیلی خیلی مهمه . ولی کلاس خصوصی ببر ک به بچه با قصه و کلیپ و بازی درس یاد بده ولی با هدف باشه همه اینا . و وقتی کامل راه افتاد ببرش یه کلاس مکالمه ک از دانشش استفاده کنه و کاربردی تر شه . 

بین اموزشگاهای معروف کیش و استاد و کانون خیلی بده . سفیر بهتره و یه جای دیگس ک اسمش یادم نیس . اسم بیشتر درکردن وگرنه دقیقا همون دبیری ک سفیر کار میکنه جای معمولیم کار میکنه .خود من کیش تدریس کردم ارسک تدریس کردم استاد و سفیرم بودم و روش تدریسم یه چیز مشخصی بود ولی چون بعضی جاها شناخته ترن کلاسا شلوغ ترن 

تیکر عروسیمه 💍💏

منم با طناز موافقم

برای شروع خصوصی بره بهتره

ولی اگر کلاس میخواین همون سفیر خوبه

منم چندسال سفیر درس دادم😊

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟