2737
2734
عنوان

بیاین عکس غذا بزاریم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 65 پست

اینم قارچ سوخاری از نوع رستورانی😆😆😅😅

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم با این دستوری که گذاشتم درست میکنم عالی میشه،،، کلی نکته هم داره

اهان چشم مرسی

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
2728
اها کوولووچه جانمو میگی

خدا😍😍😍

عزیزم،خدا حفظش کنه،ماچش کن از طرف من😍😍❤❤

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738
ماهم دیشب داشتیم

نی نینتم بخوریم؟،😍😍😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

اینم پیتزای من😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2706