2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توبارداری اولم جفتم قدامی بود با اینکه لاغرم و چربی ندارم هفته۲۲ ب بعد متوجه شدم.ولی این یکی جفتم خلفی هست وازهفته ۱۳ ب بعد حالت نبض متوجه میشدم و الان که ماشاءالله جفت پا میزنه

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
2728

نه هفته یازدهم امکان نداره حس بشه چون خیییلی کوچولوعه

توهمه

حرکات جنین از ۲۰ هفتگی به بعد معمولا حس میشه

من ۲۲ حس کردم جفتم قدامی

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
من توبارداری اولم جفتم قدامی بود با اینکه لاغرم و چربی ندارم هفته۲۲ ب بعد متوجه شدم.ولی این یکی جفتم ...

ماشاءالله خدابرات حفظش کنه منم بارداری دوممه ولی یادم نیست بچه اولم کی تکون خورد

مرسی ازجوابت

قربانت 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
من توبارداری اولم جفتم قدامی بود با اینکه لاغرم و چربی ندارم هفته۲۲ ب بعد متوجه شدم.ولی این یکی جفتم ...

منم جفت خلفی از ده یازده هفته حس میکردم تازه الانم میزنه فقط سمت راستم لنگر انداخته

2706