2726

خدا بیامرزه زیر هزارتومنووو فک نمیکنم باشه من دوسال پیش عروسی کردم کارتم در حد متوسط بود ۷۰۰ تومن فک نمیکنم الان بتونی با این قیمت پیدا کنی عزیزم 

یعنی امکانش هس دولت به کارت عروسی رحم کرده باشه....😐😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازچهارصد پونصدتومن هست تا به بالا اونایی که ارزون تره هم شیکه ولی چون کار چاپخونه همون مغازست ارزون ...

عروسی من 4سال پیش بود کمتر از 700 تومن نتونستیم پیدا کنیم خواهر از تورم مملکتمون خبر نداریا

2728
بیشترینش چقدر؟

من یک مورد پسندیدم دونه ای ۱۰۰تومن

دیگه بر اساس تعداد خودت حساب کن

منظورم صد هزار تومنه ها🙄

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
پولاریزه  چیه  سفید برفی جنسشه؟

پولاریزه ی جنسه

سفیدبرفی رنگش

کادتا اکثرا سفید شیری هستن. مال ما سفیییید مث لباس عروس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
داری عکسشو؟

تو اینستاگرام هست

بزن کارت عروسی پلکسی

از دونه ای ۷۰تومن داره تا ۱۰۰تومن

من که برای عروسیم از اونا سفارش دادم

مثلا ۱۰۰تا سفارش بدی میشه ۱۰میلیون تومن

مهمانتون چند نفرن؟

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
عروسی من 4سال پیش بود کمتر از 700 تومن نتونستیم پیدا کنیم خواهر از تورم مملکتمون خبر نداریا

سلام عزیزم

عروسی من چهار ماه پیش بود

بعضی جاها هستن یه خیابون پر از مغازه های کارت عروسی

بعضی از مغازه ها کارای چاپ خونه خودشون میفروشن

مثلاممکنه شبیه یه کار گرون باشه ولی قیمتش خیلی کمتره

چند جا بودن کارای چاپخونه خودشون یه قسمت جداگذاشته بودن و میفروختن واتفاقا کارای پونصد تومنی هم توشون زیاد بود

بزار ببینم میتونم عکسش بفرستم

عکسایی که خودم گرفته بودم پاک شد

اماتو اینترنتم سرچ کنین زیاد هست

قطعا ادم بگرده جنس خوب وقیمت مناسب هم پیدامیشه

عکسایی که خودم گرفته بودم پاک شد اماتو اینترنتم سرچ کنین زیاد هست قطعا ادم بگرده جنس خوب وقیمت منا ...

والا چی بگم خدایی قشنگم هستن مال منم یه جیزی شبیه اینا بود ولی 4سال پیش 700 تومن 😲😲

2706