2737
2739
عنوان

خانومای شاغل

168 بازدید | 31 پست

بچه ها شما چه طور سر کار با استرس و حرف شنیدن از این و اون کنار میاین 

چه جوری بعضیا اینقدر قوی و محکم هستن 

دنده پهن هستن زود ناراحت نمیشن 

من خیلی زود ناراحت میشم تو خودم میرم هی بهش فکر می‌کنم 

حامله هم هستم نمیخوام رو نی نی اثر بزاره 

چه کنم ز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلید بی تفاوت باشی عزیزم شما موفق باشی،و نباشی همیشه یه عده هستند که حرف برای گفتن دارند پس بهتره یه لبخند بزنی و یه باشه بگی و ازش بگذری 😊

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2738
بلید بی تفاوت باشی عزیزم شما موفق باشی،و نباشی همیشه یه عده هستند که حرف برای گفتن دارند پس بهتره یه ...

چقدر دوس دارم این مدلی باشم ولی لامصب نمیشه 

اینقدر سختمه که نگو 

رمزش چیه واقعا

من فعلا تو شغلم خودم همه کارم تا وقتی برم مدارس

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

برا چی نظر دیگران که قصدشون مزاحمت برات مهم.به این فکر کن که وقتی درآمد داری چقدر قدرت خریدت میره بالا و در کل استقلال مالی بیشتری داری.اگه بخوای اهمیت بدی حتی اگع بیکار هم باشی باید نظراشون برات مهم باشه....

عزیزم ما هم دنده پهن نیستیم میشنویم تو دلمون میریزیم از درون می‌شکنیم به خاطر همینه که خانم‌های شاغل زودتر از خانم‌های خانه‌دار پیر میشن ولی چون درس خوندیم حیفمون میاد رهاش کنیم  در ضمن حرف باد هواست

وسط ناراحتی من اخه 🤨

ناراحت نباش. خوشحال باش شاغلی تو این وضع بیکاری 😊

منم عین تو بودم تصمیم گرفتم خودم تو خونه کار کنم 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706