2737
2734
عنوان

دیوونم کرده دیگه باکاراش+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4531 بازدید | 99 پست

وای شوهر من موهاش لخته برای همین سبیل و ریششم صاف و لخته وقتی بلند میشه سیخ وایمیسته بعد هر چی میخوره مثل ماست و بستنی میمونه رو سبیلش آه آه کی گفته من چندشم🤣🤣🤣

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو همه موارد محل نمیده بهم این یه موردشه

اخه طرز حرف زدنت هیچ خوب نیس

بدتر حرصیش میکنی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
2738

مث این می مونه ک اون بت بگه موهاتو برام زرد کن چرا زرد نکردی ازت متنفرم اگه ی پسردیگه میگف موهات زرد قناری کن بازم میگفتی ن؟؟ هن؟؟هن؟؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

استاتر ببخشید بچه ها آشنا دارم لطفا برام گزارش بزنید 😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3016803/کسایی-ک-عکس-دیدن-دوست-دارید?postId=98056147

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
یکم رو مخی😕 سیبیل چه ربطی به مرگ و میر و زن جدید و قربون صدقه رفتنش داره😑😑😑😑😑

وقتی محل به حرفای من نمیده یعنی ازم خستست یعنی میخواد بمیرم و نباشم و بعد از من یه خانم عزیزدیگه بیاره وردلش

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی
2706