2726

هر روز زنگ میزنن به پدر شوهرم و بقیه خونوادش که فلانی بچه هامونو راه نمیده خونه 

امروز پدر شوهرم زنگ زد به شوهرم گفت زنگ چیکار با بچه ها داره خونه عموشونه شوهرمم گفت بچه ها با من میان هر روز زنمم اصلا کارباهاشون نداره

سر درد گرفتم چقدر تهمت میزنن

من فقط یه دعا کردم خدایا حالا که برادرشوهرم و زنش به وسیله بچه هاش میخوان منو کم و خوار کنن الهی همون بچه ها بعدا همین بلا رو سرشون بیارن

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

حس ميكنم تو رو ميفتي

ي بار رك بگو خونه ي خودمه راحت نبستم هر رور بيان مهد ك نيست

منم خواب و استراحت دارم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه معنی داره بچه بدون پدر و مادرش جایی بره؟؟؟؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
لایک

ممنون عزیزم🌹

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

مامانم حرف خوبی میزنه .نه بچه کسی رو قبول کن نه بچت رو دست کسی بسپر ،اگه خدای نکرده اتفاقی ببافته تا عمر داری جلو روت  وپشت سرت میخوان بگن .مگه پرستار بچه شونی 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
حس ميكنم تو رو ميفتي ي بار رك بگو خونه ي خودمه راحت نبستم هر رور بيان مهد ك نيست منم خواب و استراح ...

ببخشید دیر جواب دادم 

اون یکی برادرشوهرم درمورد همین قضیه بهم زنگ زده بود میگفت برو بهشون بگو بچه من و شما فرق نمیکنه من کار داشتم که نزاشتمبیان خونه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706