2737
2734
عنوان

دارم از خجالت میمیرم.توروخدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 182236 بازدید | 163 پست

[QUOTE=98057308]دوستانی که هی میگین به همسایه چه و این حرفا خب استارتر باید مراعات کنه  ضایع است صدا بره خب&n ...[/QUOTE

اینجا کلا ی بام و دو هواس

چند بار تاپیک زدن ک صدای زناشویی همسایه میاد 

همه گفتن  تذکر بدید کاغذ بزارید لای در 

الان.....

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش ی روزی منم برم زیر ی سقف با افشینم .. آخ اگ اونروز بیاد 😍 حرف مردم اصلا برام مهم نیست .. آخ ک دلم قنج میره واسه اونروز

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2728
وا .مردم بچه دارند جوان دارند .یعنی چی به اونا چه مربوط .مگه جنگله .آفرین با استارتر که متوجه شده .ا ...

عزیزم یه بار بوده

اگه هرشب باشه اونوقت

جنگل نیس ولی ممکنه این اتفاق‌ برا هر کسی پیش بیاد من شما استارتر همسایشون ...

کار جاریتون زشت ب مراتب کار شما زشت تر

خونواده حريم داره...اون تازه وارد بود و نميدونست رفتار تو خونواده يعني چي....يكي بايد بهش ياد ميداد...ادم رختخوابشو تو جمع نبايد پهن كنه همه از خصوصي ترين كارهاش خبر دار شند

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
بیچاره همسایه هاتون😑😑😑

😂😂😂 اگ اونروز بیاد تاج سر منن همسایه ها .. اصلا کل نینی سایت و شیرینی میدم 😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738
خونواده حريم داره...اون تازه وارد بود و نميدونست رفتار تو خونواده يعني چي....يكي بايد بهش ياد ميداد. ...

حالا شما پیاز داغشو فراوون کردیو همه رو انداختی ب جونش بهتر بود اصلا دخالتی نمیکردی خودتون میگید تازه وارد پس هیچ اطلاعی از حریم مثلا خانوادگیتون نداشت خودش ب مرور یاد میگرفت

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

موندم اینایی که میگن بدتر لج کن .بی خیال باش یا به کسی مربوط نیست چه مسلکی دارند . خدا رو شکر استارتر  تفکرش این نیست .واقعا کسی که منش بالاو اصالت خانوادگی داره برای خودش و دیگران ارزش قائله 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
[QUOTE=98057308]دوستانی که هی میگین به همسایه چه و این حرفا خب استارتر باید مراعات کنه  ضایع اس ...

والا نمیدونم نی نی سایتیا چشونه 

تاپیک زدن که صدای رابطه همسایمون میاد اینجا همه میگفتن وای چه بیشعور وای وای ....

حالا به اون بنده خدا که نامه داده میگن فضول و بیشعور!!!!!بخدا فاز این نی نی سایتارو نمیشه فهمید 

بعد من اصلا اینایی که جیغ جیغ میکنن توی رابطه رو درک نمیکنم ..رابطه مگه صدا داره!!!😕اکثر زنهای ایرانی فکر میکنن جیغ جیغ کنن توی رابطه س ک سی تر بنظر میان😑

2706