2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تريا دارم

فقط براى موهاى زائد چونه چندبار استفاده كردم. اينقدررررر تنبلم كه حوصله ندارم استفاده كنم حالا تصميم گرفتم بفروشمش ولى براى چونه خوب بود. 

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

من هم تریا داشتم هم رفتم بیرون لیزر 

جفتش مزخرف بود

تریا چون درد داشت و سرش کوچیک بود و باید سااااعتها وقت میذاشتی که من هیچ وقت نتونستم اون قدر که باید طول درمانش رو تکمیل کنم

هم لیزر بیرون رفتم میتونم به جرات بگم صرفا پنجاه درصد از موهام رفته 

جلسات اول که رفته بودم عین هلو شده بودم عالی بود تا چهار جلسه هیچی در نمیومد ولی از جلسه پنج یهو رشد کرد و رشد کرد

اولش گفته بودن شش جلسه کافیه ولی من هشت جلسه رفتم

شاید اگر بیشتر میرفتم جواب میگرفتم نمیدونم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

میخوام برم لیزر روشن کننده هر کلینیکی زنگ میزنم میگن نداریم😑

فقط دکتر ای آقا دارن منم ک نمیتونم برم😒

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐