2737
2734
عنوان

یه سوال مهم راجب اداره پست

571 بازدید | 13 پست

من یه بسته ای دارم نمیخوام همسرم ببینه میتونم به کسی که میخواد برام بسته رو بفرسته بگم به اداره پست که مورد نطرمه ادرس اونجارو بدم خودم برم از پست بگیرم بستمو ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستی میخواد بهم یه بسته ای به خونم بیاد متاسفانه خونه نمیشم روز رسیدن بسته مسافرت هستم اون بسته خون ...

بر میگرده پست منطقه ای که زندگی میکنید ، دیگه نمیدونم چقدر اونجا نگهش میدارن ، برو بپرس.تا خیالت راحت بشه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738

نمیدونم والا اما دوستم خواهرم اگ میدونی شوهرت بفهمه زندگیت خراب میشه نکن اگ مهم نیست🌹

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
راستی میخواد بهم یه بسته ای به خونم بیاد متاسفانه خونه نمیشم روز رسیدن بسته مسافرت هستم اون بسته خون ...

واسه من این اتفاق افتاد بر گردوندن اداره وباهامون تماس گرفتن

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
خخخ عزیزم نه گلم اینقدرا هم حساس نیس 

خب خداروشکر

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙