2733
2734
عنوان

من چمه استرس دارم

81 بازدید | 8 پست

سرگیچه هرزگاهی سردرد شدید تعریق زیادسرفه تهوع انگار یه چیزی میخاد بیاد بالا ولی نمیاد تیر کشیدن واژان و تخم دون سمت چپ هرزگاهی.

انگار ترشی خورده باشم با معده خالی معده ام ی جوریه سینه سمت راستم تیر میکشه احساس ضعف بی حالی طعم دهنم تلخه زیر شکمم میزنه کسی میدونه ده روز مونده ب پری و‌اقدامم😞😖😖

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...

حامله ای😏

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینقد علائم شدید اخه 

اره میشه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
منم علایمم همینابود ان شاالله که بارداری عزیزم

معده ام اشوبه سرم درده اصلا حال حوصله کسی رو‌ندارم حالت تهوع انگار میخاد بیاد بالا مونده توگلوم 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...