2737
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 93 پست
برای خودت متاسف باش که فقر شعورداری  اگر پریودی وکمرت درد میکنه تند تند تاپیک نمیزدی  وق ...

اگه ایشون تب داشت میومد تاپیک میزد تب دارم چی بخورم خود شما بهش ایراد نمیگرفتی چرا نمیدونه استامینوفن بخوره ؟؟؟اخه چرا این دید رو دارید ؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما که میدونی عادیه اونوقت اینم دیدی یه آقا واستون نوشته بود آدرس بده من برات میخرم😏😏😏 انق ...

نخیر ندیدم 

چون ترکید 

ی سوال چرا بخاطر مریض جنسی،سلامتیه خودمو به خطر بندازم و سوالم تو ی سایت زنونه نپرسم؟ 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2728
نمیدونم والا من ک نبودم پس بهتره قضاوت نکنم

یه آقا کامنت داد برم برات بخرم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
نخیر ندیدم  چون ترکید  ی سوال چرا بخاطر مریض جنسی،سلامتیه خودمو به خطر بندازم و سوالم تو ...

عزیزم در اینکه بعضیا مریضن و میان سایت زنونه هیچ شکی نیس

ولی بهتره شمایی که همیشه به فکر سلامتی خودتون هستین زاپاس تو خونه داشته باشین

2738
سایت زنانه  اینجا عادی نباشه وای به حال جامعه  واقعا متاسف شدم

عزیزم متاسفانه سایت زنونه نیست و هستن مردهایی بی جنبه منم همیشه فکر میکردم فقط خانم ها سر میزنن چند روز پیش توی تاپیک حرف چاقی بود منم گفتم بشدت از پایین تنه ام بدم میاد چون چاق هستن در عرض پنج دقیقه هفت هشت آقایون درخواست دوستی دادن تازه اونوقت فهمیدم مردهای اینجا کمبود و عقده دارن

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
نه گلم  شما توتاپیک قبلش نبودی باهمه من جمله من بدصحبت کرد ایشون ادب ندارن

شما خوب 

شما مودب 

شما باشخصیت 

شما با فرهنگ 

میشه لطف کنی از این بعد تو تاپیکای من نیای؟؟؟؟ 

ممنون میشم 

اولا تند تند تاپیک نزدم یکی زدم که لطف کردید ترکوندید  اینم برای اون موضوع نزدم برای امثال شما ...

همین که دید امثال شمابه این قضیه بازه کافیه!

درضمن لازم نبود من برات گزارش بزنم نی نی یار خودش آن لاین بود وچندتا آقای دیگه حالا همچنان بادید باز جاربزن پریودم نواربهداشتی ندارم!

کامنت یکیشونم که دیدی!

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

برو كلينيك سايت بپرس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دستمال کاغذی استفاده کنید اگر دستمال رولی دارین  چه بهتر  اگر هم یه پارچه نخی تمیز و بی ...

اخه دستمال که خونی میشه نرم میشه 

از این جهت ترسیدم بزارم 

اگر باز بعضیا نگن بی حیایی!!!!

یه آقا کامنت داد برم برات بخرم 

خب عزیزم طرز فکرمون از پایه اشتباه هست پریود شدن مسله نیست ک بشه پنهانش کرد ی موضوع کاملا شناخته شدست بین خانما و اقایون  دلیلی نداره چون ی اقا این حرفو زده ما این خانمو متهم کنیم ...سایت زنونه است و این خانم واسشون سوال پیش اومده و کاملا معقولانس درخواست ایشون و بنظرم جای واسه توهین یا پرخاش باقی نمیمونه

2706