2733
2734

من امسال سال اوله که عروسشونم.به نظرتون چیزی واسش بگیرم یا نه.چون موقع تولد من خیلی بنده خدا زحمت کشید.ولی از طرفی دو دلم.دو روز بیشتر نمونده.اگه بخوام بگیرم چی بگیرم.

از طرفی دوست ندارم بگیرم چون نمیخوام هر سال توقع بره ازم.

من باشم میگیرم چون باید خوبی ببینه که خوبی بکنه

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درستش اینه که بگیری،مادر همسرتونه،،،اگرم توقع داشته باشه از پسرشه که حقم داره

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2728

اگه براتون زحمت کشیده گناه داره شمام یه کیکی یا کادوئی براش بخرین

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2738

اتفاقا براش یه کادو بگیری خیلی خوبه قیمتش اصلا مهم نیست فقط نشون بده براش ارزش قائلی چه ایرادی داره هر سال براش کادو بگیری ؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

خب اگه ایشون برای شما سنگ تموم گذاشته چه اشکال داره هر سال براش بخرید همه مادر شوهرا که هیولا نیستن من مادر شوهرم تا دلت پشت سرم حرف میزنه ولی هر سال روز مادر براش میخرم میگم خودمم میخوام مادر شوهرم شم از عروسک توقع دارم

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

ی کیک کوچیک بگیر ببر کادو اینا نمیخاد 

من که مادر شوهرم ۲۰۰تومن پول کادو داد بهمو دیگه هم هیچی منم اصلا نمیدونم تولدش کی هستو اصلنم بهش تبریکم نگفتم چون نمیدونستم 

البته مادر شوهر من خیلی بیخیاله منو نه پاگشا کرد نه شب یلدا ن هیچی دیگه حتی تا الان منو یک بارم دعوت نکرده برای شام یا ناهار همیشه خودم میرم 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2706