2726
عنوان

این چی بود نصف شب بالاسرم نشسته بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 50 پست

خب تیکه تیکه میگم هیجانش بیشتره ولی بقران دروغ نیس

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد من طبق همیشه دعاهامو خوندم  ک بخابم خالمم رفت پیش شوهرش بخابه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2728

بعد من تو اتاق تنها بودم نصف شب یهو چشام باز کردم دیدم خالم روبروم نشسته داره نگام میکنه. یهو گفتم ها؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حتی نت فیلیکسم سریالاشو یه باره میذاره هفتگیش نمیکنه اون وقت اینجا ۵تا جمله رو سریالی میکنن

اجنبی که فقط روس و بریتانیا نیست.هر کسی که برای غارت ایران تفنگش را بر سر من و شما گرفته ،تا آزادی فراموشمان شود اجنبی است!
بعد من طبق همیشه دعاهامو خوندم  ک بخابم خالمم رفت پیش شوهرش بخابه

این دیر گفتنات  باعث میشه کسی نمونه و بره نمی‌تونیم یه سره منتظر باشیم اینجا 

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

دیدم غیب شد. و اصلا خالم نبود.

خیلی ترسیدم چن تا صلوات فرسادم بسم الله گفتم خابیدم باز. صبح ک بیدار شدم ب خالمم‌نگفتم ک همچین چیزی دیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر ریلکسی ....صلوات فرستادی باز خوابیدی؟🤐🤐🤐

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
آیا این تاپیک سرکاری نیست؟؟

چرا فکر کنم سرکاریع

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
چرا شماها اینقد بی نمکید بزار حرفشو بگه...قطره هم بچکونه به کسی جه زبط داره میتونیم تاپیکش نیایم به ...

ریلکس ریلکس ریلکس ترررررر

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706