2733
2734

چند وقت پیش جاریم همه رو دعوت کرد بعد چند سال ولی تو مهمونیش انقدر چرت و پرت گفت و منت گذاشت بیشتر هم با خواهر شوهرم و جاری بزرگم بود هیچکس هم واسه ظرف شستن و اینا کمکش نکرد ولی من اصلا باهاش مشکلی نداشتم و با اینکه باردار هم بودم پاشدم کمکش کردم و ظرفا رو هم شستم 

آخر شب که بیشتریا رفته بودن یه حرفی زد و با خواهر شوهرم و دخترش دعواشون شد ولی من اصلا هیچ دخالتی نکردم  دعواشون هم به من ربطی نداشت اصلا 

فرداش هم باز به هم زنگ زدن و دعوا کردن 

تو این مدت هم من دوبار رفتم خونه مادر شوهرم فهمیدم قبل من اونجا بوده فهمیده من میام سریع رفته 

الان تو تل گرام نگاه کردم دیدم منو بلاک کرده 

اصلا دعواشون ربطی به من نداشته من پشت سرش هم حرف نمیزنم مخصوصا با خواهر شوهرم  

حالا یوقت دیدمش چه رفتاری کنم  ؟

باز خوبه جاري و خواهر شوهرت باهم دعوا كردن 

نيومده بزنه توو گوش تو!😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توهم همین الان بلاکش کن ..از این ب بعدم خواهشا کار نکن  با جاریت خودمونی نشو...معمولا خانواده شوهر دنبال بی حاشبه ترین فرد میگردن تا سر اون خالی کنن...تجربه ثابت کرده

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2738
اون احتمالا کل خانواده شوهرت رو بلاک کرده ، دیگه تو هم بلاک کرده جات بودم میدیدمش بهش میگفتم جرا بل ...

آخه نمیخوام فکر کنه برام مهمه بلاک شدنم 

من اصلا تو تل بهش پیام نمیدم الان بعد یه ماه تازه دیدم 

آخه نمیخوام فکر کنه برام مهمه بلاک شدنم  من اصلا تو تل بهش پیام نمیدم الان بعد یه ماه تازه دید ...

خب پس نمیخاد عکس العملی نشون بدی

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706