2737
2734
عنوان

من آدم بدیم به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عشقت نیست که اگه عشق بود قطعا میموندی 

دوستش هم نداری که اگر داشتی نمیتونستی اینجوری بگی

پس حالا که فقط دوستین کم کم ازش فاصله بگیر تا حالش بد نشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
شما ب عنوان یک انسان ازاده کاملا حق داری بهترین  انتخابو داسته باشی....از طرفیم عمر دست خداست.. ...

امضاتون و نظراتتون همیشه نظرمو جلب میکنه😍 مهربون و بادب و منطقی🌻 پاینده باشی دوست جانم🌹🌹

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2728

اگر اسمش عشق بود به جاش درد میکشیدی و نمیتونستی یک لحظه به نبودنش فکر کنی

اسم رابطه تون رو نمیشه رابطه عاشقانه گذاشت تهش اینه که بهش وابستگی داری 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
امضاتون و نظراتتون همیشه نظرمو جلب میکنه😍 مهربون و بادب و منطقی🌻 پاینده باشی دوست جانم🌹🌹

بنده نوازی میفرمایید عزیزم😊🤗😘

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
بنده نوازی میفرمایید عزیزم😊🤗😘

عزیزی دوستَم😍😍😘

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤