1345
1341
عنوان

من آدم بدیم به نظرتون

347 بازدید | 21 پست

اگه به خاطر این که مریضه و حالش خوب نیستو نمیتونه اون جوری که میخوام باهام باشه ولش کنم من آدم بدیم؟؟ لطفا نپرسید مریضیش چیه نمیتونم بگم فقط جدیدا قلبشم مشکل پیدا کرده

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

الان که زنش نیستی ولش کنی بهتره تا بعدا که زنش شدی!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

اگه عشقت واقعی بود

دل کندن ازش انقد راحت نبود واست

یبار مهمون اومد خونمون.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                             دوستای مهربونم،میشه واسه اینکه هرچه زودتر بتونیم خونه بخریم یه صلوات مهمونم کنین؟😍یدنیا ممنونم💜💙💚💛🧡❤️💖                                                     مشهدم😊😍                                                                                       تحصیلات مطلقا هیچ ارتباطی با میزان شعور افراد ندارد😇✋   
1307

شما ب عنوان یک انسان ازاده کاملا حق داری بهترین  انتخابو داسته باشی....از طرفیم عمر دست خداست...شاعر میفرماید شخصی شب تا صبح بحال بیمار بگریست...چون صبح شد آن شخص بمرد و بیمار بزیست.....ازخدا کمک بخواه بههترین راهو جلوت بزاره

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

تو بری که مریض میشه بیشتر 😑😑

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1226

عزیزم عشقت نیست که اگه عشق بود قطعا میموندی 

دوستش هم نداری که اگر داشتی نمیتونستی اینجوری بگی

پس حالا که فقط دوستین کم کم ازش فاصله بگیر تا حالش بد نشه

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
شما ب عنوان یک انسان ازاده کاملا حق داری بهترین  انتخابو داسته باشی....از طرفیم عمر دست خداست.. ...

امضاتون و نظراتتون همیشه نظرمو جلب میکنه😍 مهربون و بادب و منطقی🌻 پاینده باشی دوست جانم🌹🌹

یبار مهمون اومد خونمون.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                             دوستای مهربونم،میشه واسه اینکه هرچه زودتر بتونیم خونه بخریم یه صلوات مهمونم کنین؟😍یدنیا ممنونم💜💙💚💛🧡❤️💖                                                     مشهدم😊😍                                                                                       تحصیلات مطلقا هیچ ارتباطی با میزان شعور افراد ندارد😇✋   

اگر اسمش عشق بود به جاش درد میکشیدی و نمیتونستی یک لحظه به نبودنش فکر کنی

اسم رابطه تون رو نمیشه رابطه عاشقانه گذاشت تهش اینه که بهش وابستگی داری 

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1346