2737
2734
عنوان

شما جای ما بودین چیکار می کردین

177 بازدید | 14 پست

هفته پیش با دوست همسرم و همسرش رفتیم بیرون نهار و شام اونا حساب کردن قرار شد این هفته ما حساب کنیم پنجشنبه زنگ زدم به زنش گفتم فردا میاین بیرون اگه میاین تا من بیرونم خرید واسه فردا کنم گفت من همسرم تا غروب سر کاره غروب زنگ بزنید بریم فرداش همسرم زنگ زده شوهرش اصلا جواب نداد دیروز زنش اس داده که بشوهرت بگو زنگ بزنه همسرم بیریم بیرون منم گفتم دیروز قرار شد بریم که زنگم زدیم اصلا جوابم ندادین الان ب همسرم بگم دیگه فکر نکنم بیاد ی بینم میگه دیروز رضا خیلی اعصبی بوده حالا شما ببخش منم گفتم ناراحتم بوده ما که کاری نکردیم می تونست جواب بده بگه اصلا مهمون امده برام نمی تونم بیام نکه بی محلمون کنه هر وقت حوصله داشت نگاه ماهم کنه 

دیروز گذشت می بینم دوباره زنش زنگ زده بگو شوهرت زنگ بزنه بریم بیرون 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فک کنم  یه اختلافی بینشون هست و خانومش قهر کرده مقصر هم خانومه بوده  اصرارش برا اینکه برن ...

شوهرش ناز کشیدن بلد نیست که بیشتر شوهرش قهر می که اخر سرم زنه میره منت کشی 

میدونم همین زن بی حیا چشمش دنبال زندگیمه

پس همین قضیه رو بهونه کن رابطه ات رو کم کم قطع کن باهاشون تا یه آتیشی ننداخته تو زندگیت

علت گیر دادناش هم همینه احتمالا؛میترسه راه ارتباطیش با زندگیت قطع شه

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏
شوهرش ناز کشیدن بلد نیست که بیشتر شوهرش قهر می که اخر سرم زنه میره منت کشی 

همینه دیگه پس زنه مبخاد بیاد بیرون اونجا باهم حرف بزنن واشتی کنن 

جریانو به شوهرت بگو وبرای اخرین بار بهشون زنگ بزنید واگه اوکی شد برین بیرون .واین باشه اخرین تفریحتون با اونا.

اگه هم که جواب نداد که بهتر .شما هم دیگه سر سنگین باشید باهاشون تا بفهمن.

2706