1351
1273

ن کلا گرمه   شانس ماس ک همیشه هستیم تو ک هنو نرسیدی 

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
البته خودمم از بوشهر ميام ولي اونجا اينقدر گرم نيست اينجا بخاااااار دارههههه

عه فک میکردم اونطرفا گرمترههه  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1334
بوشهر هم گرمه ولي اينجا يه بخاري داره كه ميسوزونه

والا من انقد از افتاب شهرای بالاتر بدم میاد ک ب همون بخار خودمون راضیم حداقل سیاه نمیشیم  

والا من انقد از افتاب شهرای بالاتر بدم میاد ک ب همون بخار خودمون راضیم حداقل سیاه نمیشیم   &nbs ...

اره والا همتون سفیدین جریان چیه😆

هرگز از جلو به یک گاو☝از عقب به یک خر☝و از هر طرفی به یک احمق نزدیک نشوید 
1288

نه عزیزم گرمه  خیلی هم گرمه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
اره والا همتون سفیدین جریان چیه😆

شوخی یا جدی؟    بخدا من 7 سال اراک و تهران خیییلی رفت و امد دارم اصن یکم اهوازم همش اونورا هر وقت کرم نزنم مچ ب پایین قشششششنگگگ تیره میشه خییییلیییی رو عصابمهههه خیییلیییییی ینی گرما رو تحمل میکنم افتابو نه

1346