2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

106 بازدید | 21 پست

بچه ها من امروز فهمیدم تخمدانام نیمه تنبله . خیلی برا بارداری نگرانممممم . بهم قرص مدروکسی پروژسترون داده . کسی بوده که درمان شده باشه؟؟؟؟ برام دعا کنید لطفااااااا

منم دیروز فهمدم .دوروزه اواره دکترم .یه امپول پروژسترون داد با متفورمین ولترزول برای بارداری

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با وجود تنبلي تخمدان باردار شدم و الان دختر گلم يه سالشه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2728
2738
تا اونجا که من فهمیدم ۹۹درصد زنا تو ایران تنبلی تخمدان دارن.چرا نمیدونم نگران نباش همه دورو وریای م ...

بيشتر بخاطره چاقي يا كم تحركي

واسه خوده من دليلش كم تحركيه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
من در تعجم اخه منم وقتی فهمیدم تنبلی تخمدان دارم رفتم متخصص زنان. هییییییچ قرصی بهم نداد. گف مهم نی ...

کار خوبی کرده استرس خیلی بدتر میکنه 

گفته مهم نیس که بیخیال باشی و استرس مانع بارداریت نشه

حتما زیاد نبوده که دارو نداده

منم دارم با دارو باردار شدم بچم الان ۵ سالشه سال بعد دوباره میخ ام باردار بشم و باید برم تحت نظر دکتر

زندگی زیباست چشمی باز کن  

اگه چاقي يا اضافه وزن داري حتما بايد لاغر كني ولي اگه لاغري و تنبلي تخمدان داري تنها درمانش ورزش و تحركه زياده، فقط و فقط هميييين

بيشتر بخاطره چاقي يا كم تحركي واسه خوده من دليلش كم تحركيه

من قدم ۱۶۸ وزنم ۶۰ اصلا اصافه وزن ندارم.تحرکمم کم نیس 

دلایل زیادی داره تغذیه ارثی بودن

ی مواردی رو تو دوران پریودی رعایت نکردن استرس

زندگی زیباست چشمی باز کن  
من در تعجم اخه منم وقتی فهمیدم تنبلی تخمدان دارم رفتم متخصص زنان. هییییییچ قرصی بهم نداد. گف مهم نی ...

کار خوبی کرده من از قرص بدم میاد . من هر 6 ماه میرم سونو سالم بودم یهویی نمیدونم چرا وقتی دارم میرم سر خونه زندگیم باید همچین مشکلی برام پیش بیاد 

2706