2737
2734
عنوان

بچه ها یه دیقه بیاید خواهش میکنم...

208 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها من از نی نی سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی کارها انجام دادم با توصیه دوستان که نتیجه خوبی گرفتم .حالا الان میخوام ازتون بخوام برای باردار شدنم یه صلوات بفرستید.خیلی ممنونم ازتون 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
 صلوات اسپرم نداره اخه😂😂😂😂

استغفراالله😑😑🤭😐😐😐

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صلوات اسپرم نداره اخه😂😂😂😂

😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
2738
اگر خدا بخاد بدون مرد هم میشه حضرت مریم نمونش  صلوات فرستادم برات

مریم بدون مرد باردار نشده، جبریل به هیبت یه مرد براو نازل میشه و میگه من فرستاده خذا هم که به تو پسری بخشم طی رابطه باردارمیشه و روح اقدس دربدنش دمیده میشه برای همین به مسیح میگن پسر خدا

مریم مقدس طی رابطه جنسی با جبریل که هیبت انسانی یک مرد رو خدا بهش داد باردار شده برای همین به مسیح م ...

این تفکر مسیحیاست

در قران این قضیه نفی شده. 

خدایی ک از هیچی حضرت ادم رو ب وجود اورد نمیتونه حضرت عیسی رو ب وجود بیاره؟

این تفکر مسیحیاست در قران این قضیه نفی شده.  خدایی ک از هیچی حضرت ادم رو ب وجود اورد نمیتونه ...

من عین ایه قران رو گفتم جبریل به مریم میگه من فرستاده خدا هستم اماده ام تا تورا پسری پاکیزه بخشم

2706