2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون رنگ مانتوت طوسيه هر رنگ شالي بهش مياد

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2456

عزیزم خاکستری ای رنگ خنثی است من نمیدونم شلوارتون چه رنگیه ولی بهتره شالتون ای رنگ گرم انتخاب کنین

رنگ خردلی یعنی این رنگ شال شما توی عکس رنگ گرمی هست ولی برای زمستان مناسبه

پیشنهاد من به شما رنگ زرشکیه

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
عزیزم خاکستری ای رنگ خنثی است من نمیدونم شلوارتون چه رنگیه ولی بهتره شالتون ای رنگ گرم انتخاب کنین ...

مرسیییییی از نظر کارشناسانه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2714

عه چقد تو مایه های مانتوی منه عکسش رو میدم 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
اين مانتو را باچه شلواري ميپوشي؟؟ آخه منم يه مانتو همين رنگ خريدم خودم ميگم باجين سورمه اي بپوشم

شلوار هم جین سورمه ای هم طوسی هم رنگ خودش، با طوسی خوب میشه ولی با این رنگ شال نمیدونم چطور شه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2706