2737
2734
عنوان

میشه راهنماییم کنین چای سبزو برای لاغری چجوری بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 41 پست

روزي سه ليوان بهتر دوساعت قبل غذا بخوري من خودم صبحا ناشتا ميخورم تو اين سه ماهي كه ميخورم از سايز ٤٤رسيدم سايز ٤٠البته ابم خيلي ميخورم

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر
من ۴ تا لیوان دسته دار میخورم هررروز😅😅

من یه روز دو سه تا لیوان خوردم، غروبش اینقدر حالم بد شد، که بعدش فهمیدم بخاطر چای سبز بوده، فشارمو وحشتناک ‌پایین آورده بود

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی منم تپلم دارم کالری شماری میکنم‌ فقط نمیدونم طعم وحشتناک گس چای سبز رو چ‌جوری تحمل کنم🤢🤢🤢

ادم وقتی مجبور باشه میخوره

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2731
چای بلوبری بخور ولی بعدش باید پیاده روی کنی تا ۲ ساعت چربی سوزی داره

جدی کیجا جان؟؟؟ 

چ عاااالی همون دمنوش بلوبری بخرم‌اوکیه دیگ؟؟؟؟ 

اتفاقا عصرا میرم‌ پارک‌پیاده روی تند

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2738
واقعا چرا واسه تیروئید خوب نیس؟

شاید با داروی کمکاری تداخل داشته باشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
شاید با داروی کمکاری تداخل داشته باشه

اخه من داروی تیروئیدم میخورم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
اخه من داروی تیروئیدم میخورم

پس حتما با نظردکترت ازش استفاده کن

من هر موقع دوس داشتم میخوردم مخصوصا موقع خواب میخوردم با گلاب یا گل سرخ دم کن که خوشمزه تر میشه و بعد چند روز عادت میکنی چای سبز شده دیگه چای روزمرگی منو همسرم میتونی با یذره چای ترش هم قاطی کنی 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
پس حتما با نظردکترت ازش استفاده کن

تو نت سرچ کردم نوشته یکی دو ساعت بعد از دارو استفاده کنین

2706