2410
2553

دارم رژیم میگیرم درکنارش چای سبزم میخوام بخورم فقط نمیدونم قبل از غذا بخورم یا بعدش یا مثلا چقدر قبل و بعدش بخورم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط اینو میدونم که نباید بیشتر از دوتا لیوان در روز بخوری،،، فشارو میندازه،،، اگه مشکل تیروئیدم داشته باشی، نخوری بهتره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من امتحان کردم فقط بشرطی باهاش لاغر میشی ک خودت بری سر کوه بچینیش..‌اگر نه تاثیری نداره

چجوری اخه من اینجا چای سبز از کجا گیر بیارم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
من امتحان کردم فقط بشرطی باهاش لاغر میشی ک خودت بری سر کوه بچینیش..‌اگر نه تاثیری نداره

درسته واسه سلامتی خیلی خوبه مامانم یه کوچولو چربی داشت رفع شد واسه همکارمم ازوقتی میخوره پوستش کلی روشن شده

2714

اسی منم تپلم دارم کالری شماری میکنم‌ فقط نمیدونم طعم وحشتناک گس چای سبز رو چ‌جوری تحمل کنم🤢🤢🤢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
روزی ی لیوان عصرا

روزی سه لیوان میخورم بعد از غذا ولی شک دارم که درست عمل میکنم یا نه

واسه کسی که تو عمرش نخورده بهتره با شکم پر بخوره

چرا

فقط اینو میدونم که نباید بیشتر از دوتا لیوان در روز بخوری،،، فشارو میندازه،،، اگه مشکل تیروئیدم داشت ...

واقعا چرا واسه تیروئید خوب نیس؟

2706