2737
2734
عنوان

روم نمیشه بگم بچموبغل نکنین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 37 پست

منم دخترم تازه راه افتاده بود رفتیم مشهد توی حرم دوتا مرد سبیل کلفت و گنده ذوقشو کردن دوتایی گرفتن کلیییی بوسش کردن😑 تا رسیدم بهش کلی بوسش کرده بودن دیگه ولی ناراحت نشدم خیلیا دخترمو میبوسن یا ازش عکس میگیرن

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
عزیزم بذار پای محبت مگه چی میشه منم رفتم مانتو فروشی اون خانوم فروشنده بچمو بغل کرده بود نازش میکرد ...

ببین خیلی ازایینابرام پیش اومده تومغازه بغل فروشنده هاهم میدم ناراحت نمیشم  ولی این خانوم مثلا یهوشیشو ازکالسکش برمیداره میگه شیرمیخوااای بیا....یامیگه بگردونمش،،یامثلا ازصورتش بوسش میکنه تند تند،،نمیدونم چراناراحت میشم

میترسم بگم بوسش نکن نارلاحت بشه نفرین کنه نمیشناسمش

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دخترموثبت نام کردم نمیشه دیروز  رفتم یجا دیگه نشستم  اوند ازکالسکه برش داشت پاشوبریم اونج ...

ببخشید چند جلسه و چقدره هزینش دخترتون چند سالشه 

اخه منم میخوام دخترم بره 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
نه الکی حساس نشدی ؛؛منم دوس ندارم مثلا بچه های هفت هشت ساله میرن تو وسائل بازی بعد با دست آلوده میان ...

وای دقیقا بچه ها بهش حمله میکنن دورش جممع میشن اعصابم خردمیشه😑

2728
دخترموثبت نام کردم نمیشه دیروز  رفتم یجا دیگه نشستم  اوند ازکالسکه برش داشت پاشوبریم اونج ...

خب چون بد بدلت راه دادی بگو پوشکش نکردم اگر گفت عیب نداره بگو نه دوست ندارم نجس میشی ؛؛؛خودمم بزور مجبور بشم ورش میدارم😐

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان

عزیزم دیدیش یه سلام کن بچه تو بغل کن و سرسنگین صحبتی هم نکن باهاش

اصلا مستقیم بگو خانم من حساسم.میترسم

تعارف نکن

زبونم لال یهو دیدی نه خودش هست نه بچه ت.یقه کیو میخوای بگیری؟؟؟میخوای بشینی زار بزنی که وااای چرا گداشتم بعلش کنه

تو مادری و احساس بدت حتما ریشه در امری واقعی داره

توروخدا اصلا باهاش سلام علیک نکن

غریبه ست.فامیل که نیست بگی ناراحت میشه بعدا ازش خجالت میکشم.تازه من معتقدم به فامیلم وقتی سلامت بچه درمیونه نباید تعارف کرد

بگو بچه حساسیت داره دکتر گفته کسی نبوسدش کسی بغلش نکنه نازش نکنه کلی پماد زدیم دارو دادیم تا خوب شده

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2738

بگو پوشکش نکردم نجست میکنه ؛؛؛اگر گفت عیب نداره بگو نه من دوست ندارم خودمم مجبور بشم برمیدارمش اخه پاهاش بگو تاول زده بخاطر جیشش هیچوقت پوشکش نمیکنم من ب همه این طور میگن سریع قانع میشن😆😜

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان

دوستان چرا بچه هاتونو بغل حتی فروشنده میدین؟؟؟؟

بخدا به آنی تو یه چشم بهم زدن غیب بشن میخواین چکار کنین؟؟؟؟؟

هیچ دلیلی نداره یه عریبه بچه تونو بعل کنه

اینهمه خبر راجع به بچه دزدی حتی نوزاد شنیدین واقعا بازم اجازه میدین کسی که نمیشناسه بچه رو بغل کنه؟؟؟؟

خیلی دل گنده این بخدا

زمونه به این خرابی خدایی نکرده اتفاقی بیفته شمایه مادر از ترس و نگرانی سکته میکنید

زود بگیر از بغلش با لبخند بگو اذیت میشید یا بگو اذیتتون میکنه دوبار این کارو بکنی میفهمه ک خوشت نمی ...

دیروز همین کارو کردم گرفتم گذاشتمش کالسکه گفتم بچرخونمش بخوابه...بعدرفتم یجادیگه نشستم امیدوارم متوجه شده باشه

دیروز همین کارو کردم گرفتم گذاشتمش کالسکه گفتم بچرخونمش بخوابه...بعدرفتم یجادیگه نشستم امیدوارم متوج ...

کار خوبی کردی

عزیزم وفتی ذهنت درگیره و ناراحتی خوب مجبور نیستی ک تحمل کنی

بچته زحمتشو کشیدی

چند بار این کارو بکن

یا الکی گوشیتو بردار بگو الو مثلا زنگ خورده بچه رو بگیر بگو ببخشید ببینم کیه خخهه

دیروز تو ارایشگاه بچه رو دادم بغل یه دختر ک اشنا هم بود.گفت ی لحظه میرم مغازه بغلی تا ده دقه دیگ ک کارت تموم بشه میام.ده دقه شد و نیومد رفتم مغازه کناری گف اصلا اینجا نیومده فلانی.منو میگی دیگ وحشت کرده بودم دست وپام از استرس میلرزید .

چالش لاغری.وزن اولیه ۷۴قد .هدف اول ۷۰.هدف دوم ۶۵.هدف سوم ۶۰.من میتوانم....۹۹/۹/۳۰ من جایی هستم ک میخوام .....ان شاالله

[QUOTE=98041168]دوستان چرا بچه هاتونو بغل حتی فروشنده میدین؟؟؟؟ بخدا به آنی تو یه چشم بهم زدن غیب بشن میخواین چکار ...[/QUOTبعضیا رو دارن بخدا،،وقتی بدن اجازه ازکالسکه برش میداره روم نمیشه مستقیم بگم برش ندااار،تازه رفتارش هم عجیب مشکوکه اصلا خوشم نمیاد ازش ازبس بهش نزدیک میشه تاحالا اینهمه بیرون بازیش دادن اینقدر حساسیت نشون ندادم

2706