2703
2553
عنوان

روم نمیشه بگم بچموبغل نکنین😢

543 بازدید | 37 پست

خانوما بچه۸ماهه دارم وقتی دختربزرگمو اسکیت میبرم بعضیا بچمو انگولکش میکنن یامیبوسن راستش چون نمیشناسمشون ناراحت میشم

مثلا یه خانومه که پریروز تو اسکیت اشناشدیم همش بغلش میکنه میبوستش بدون اجازه من ازکالسکش برش میداره دیروز به بهونه خوابیدن گفتم ببرم باکالسکه بچرخونمش بلکه خوابید برگشته میگه بده من ببرمش😳😳متاسفانه هرموقع اسکیت میرم اونم خانومه هم میادبطور مشکوک بهش نزدیک میشه نمیدونم چراحس بدی دارم...دوس ندارم بغلش کنه...

بنظرتون الکی حساس شدم؟؟

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم بذار پای محبت مگه چی میشه منم رفتم مانتو فروشی اون خانوم فروشنده بچمو بغل کرده بود نازش میکرد من چرا بدم نمیاد 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2714

واقعا نباید به بچه های دیگران توجه نشون داد چون هم باعث نگرانیشون میشیم هم خودمون سبک میشیم صرفا یه سر تکون دادن از دور کافیه من هیچ مشکلی با کوچولوهای دیگران  ندارم لازم باشه مراقبشون هم هستم اما قربون صدقه و بعل و بوس واین حرفا ابدا یه دست روسرشون میکشم و خلاص 

شمام با عریبه که رودرواسی نداری تذکر بده اما ملایم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

نه الکی حساس نشدی ؛؛منم دوس ندارم مثلا بچه های هفت هشت ساله میرن تو وسائل بازی بعد با دست آلوده میان لپ دخترم رو میکشن خب پوستش بیمار میشه دختر من 4ماهشه یا بوسش کنن ممکنه بیماری بگیرن 

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
ی دو سه روز نرو شاید قصد بدی داشته باشه یا شایدم بنده خدا بچه نداره

دخترموثبت نام کردم نمیشه

دیروز  رفتم یجا دیگه نشستم  اوند ازکالسکه برش داشت پاشوبریم اونجابشینیم اونجاجاهست😒😒نمیدونم چراحس بدی دارم

جاهای دیگه هم مثلا باشگاه بازیش میدن نارلحت نمیشم،ولی این خانوم رفتارش عجیبه

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706