2703
2553
عنوان

لباس شنا و موجهای ابی

| مشاهده متن کامل بحث + 4435 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزيزم حساسيت پوستي مياره ولي عفونت نده فوقش بعد از ستخر كه اومدي خودتو با آب و سركه بشور تو اين ...

اره توی شهر خودمون میرم ولی اونجا اخه میگن عربا که از کشواری دیگه میاین زیاد میرن و کثیفن

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2720

من رفتم موجهای آبی اشغالا لباسامو ازتو کمد دزدیدن قفل کمد هرز بود 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2714
واقعا تو این مجتمع جدیده یا قبلیه؟

جدیده ک فقط مال زنا شده

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
من رفتم موجهای آبی اشغالا لباسامو ازتو کمد دزدیدن قفل کمد هرز بود 

قفل های اونجا ک با کلید نیست ک.

من دو سال پیش رفتم قفل های یه حالت الکترونیکی بود.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
😂با چی برگشتی؟

ی شلوار پاره دادن با چادر مامان دوستمو پوشیدم بعدم مدیرش گفت بیا 100تومن بهت میدن از خیر شکایت بگذر گفتم 100تومنا نگه دار برا خودت 100تومن حتی پول کفشامم نمیشه انقد بدم اومد ازشون اه اه

قفل های اونجا ک با کلید نیست ک. من دو سال پیش رفتم قفل های یه حالت الکترونیکی بود.

جدیده با کلیده

2706