2726
عنوان

لباس شنا و موجهای ابی

| مشاهده متن کامل بحث + 4497 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موجای ابی میخوام ولی بلیتش خیلی گرون کرده لنتی  نصف روز ۴۵ تومن من ماه رمضان رفتم کامل ۳۰ ت ...

منم خیلی دوس دارم برم تا حالا نرفتم حس میکنم برم عفونت میگیرم

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2728
بلیط موج های ابی رو از سوپری های نزدیک ب مجتمع موج های ابی بخره ارزون تر هستن اما واسه بچه رو داخل خ ...

واقعا چقد اختلاف قیمت داره از سوپری تا موجای ابی؟

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
فک نکنم بیسواده باشه جهت فان نوشته 😂خوبی عزیزم نی نی بزرگ شده؟

هموووون شک کردم. ن بابا بی سواد ک نیست‌ حداقل دیپلم داره 😆😆(تایسان ناراحت نشیاا شوخیه)

ای خداروشکر خوبه. وزنش ولی در محدوده صدک ۵۰،ینی دقیقا وسط نموداره. دوس داشتم یکم وزنش بالاتر باشه. اخه عذاخور ک بشن وزنشون باز کمتر میشه... شیرخشک هم میخوره هاا ولی نمیدونم چرا تپل نمیشه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

نه عزيزم حساسيت پوستي مياره ولي عفونت نده

فوقش بعد از ستخر كه اومدي خودتو با آب و سركه بشور

تو اين فصل هم خيلي ميچسبه استخر

نه عزیزم من مشهدم مسالی چن مرتبه میرم تا الان که چیزیم نشده

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
هموووون شک کردم. ن بابا بی سواد ک نیست‌ حداقل دیپلم داره 😆😆(تایسان ناراحت نشیاا شوخیه) ای خدار ...

تایسان کیه بابا 😭😭😭😭😭😭

تیاسان تیاسان تیاسان 😭😭😭

(    )
واقعا چقد اختلاف قیمت داره از سوپری تا موجای ابی؟

یادم نیست دقیقا ولی یادمه ک تفاوت قیمت داشت فقط بیرون واسه بچه ها نگیرید واسه بچه هارو داخل موج های ابی بگیرید ک نیم بها حساب کنن

2706