1345
1341
عنوان

لباس شنا و موجهای ابی

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 93 پست
منم خیلی دوس دارم برم تا حالا نرفتم حس میکنم برم عفونت میگیرم

نه عزیزم من مشهدم مسالی چن مرتبه میرم تا الان که چیزیم نشده

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! من کاربر جدید نیستم ..مرسی اه !..........من : کمرم چال داره 😏    خواهرم : ینی وقتی میخندی میره تو ؟؟😐😳
هموووون شک کردم. ن بابا بی سواد ک نیست‌ حداقل دیپلم داره 😆😆(تایسان ناراحت نشیاا شوخیه) ای خدار ...

تایسان کیه بابا 😭😭😭😭😭😭

تیاسان تیاسان تیاسان 😭😭😭

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

واقعا چقد اختلاف قیمت داره از سوپری تا موجای ابی؟

یادم نیست دقیقا ولی یادمه ک تفاوت قیمت داشت فقط بیرون واسه بچه ها نگیرید واسه بچه هارو داخل موج های ابی بگیرید ک نیم بها حساب کنن

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  
واقعا چقد اختلاف قیمت داره از سوپری تا موجای ابی؟

از چند تا سوپری هم قیمت بگیرید بعضی هاش ارزون تره نسبت به بقیه 

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  
1350
چی بود دیشب نصف شب میخواستی تعریف کنی؟    @پرنسا۷۱    

حالت خوبه تو 😐😐😐 اونو ک تعریف کردم 😐

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
نه عزيزم حساسيت پوستي مياره ولي عفونت نده فوقش بعد از ستخر كه اومدي خودتو با آب و سركه بشور تو اين ...

اره توی شهر خودمون میرم ولی اونجا اخه میگن عربا که از کشواری دیگه میاین زیاد میرن و کثیفن

همیشه خندیدم، ولی هیچ وقت دنیا به روم نخندید
1334

من رفتم موجهای آبی اشغالا لباسامو ازتو کمد دزدیدن قفل کمد هرز بود 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی قشنگم 👶 به خونت خوش اومدی. 🧖‍♀️🧖‍♂️👫👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧
نکردی بخدا تایسان جان

تایسان جان عمته 😶

کردم برو ببین

واقعا تو این مجتمع جدیده یا قبلیه؟

1226
واقعا تو این مجتمع جدیده یا قبلیه؟

جدیده ک فقط مال زنا شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قفل های اونجا ک با کلید نیست ک.

من دو سال پیش رفتم قفل های یه حالت الکترونیکی بود.

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
😂با چی برگشتی؟

ی شلوار پاره دادن با چادر مامان دوستمو پوشیدم بعدم مدیرش گفت بیا 100تومن بهت میدن از خیر شکایت بگذر گفتم 100تومنا نگه دار برا خودت 100تومن حتی پول کفشامم نمیشه انقد بدم اومد ازشون اه اه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قفل های اونجا ک با کلید نیست ک. من دو سال پیش رفتم قفل های یه حالت الکترونیکی بود.

جدیده با کلیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40