1147
1341
عنوان

لباس شنا و موجهای ابی

1177 بازدید | 93 پست

سلام خانوما

می خواستم ببینم مایو برای اقایون فقط شورته؟ مثلا رکابی و حلقه ای برای بالا تنه شون نمیتونن بپوشن؟ اصلا وجود نداره؟

می خوایم بریم مشهد. به شوهرم میگم باید بچه رو ببری موجهای ابی. میگه خجالت میکشم لخت باشم. استخرم نرفته.

خدایا عزیزانم را سلامت بدار.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

وای چ مفروض ب حیاست 😁

فک کنم ازین مایوهایی ک شبیه لباس کشتی هست میتونه بپوشه 🤔

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

فقط شورت

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
از اینا که مدل سرهمی هستن دوست نداره

وا شوهرت خجالت میکشه لخت باشه 😐 

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! من کاربر جدید نیستم ..مرسی اه !..........من : کمرم چال داره 😏    خواهرم : ینی وقتی میخندی میره تو ؟؟😐😳
1348

می‌تونه شورت ورزشی بپوشه که بلندتره ازینا که فوتبالیستا میپوشن، همسرم همیشه با شورت فوتبالش میره البته بدون رکابی

شعر من بی بال وپر نیست، از سر شوق تا ابتدای کنج لبت پر میکشد

وای حتما برین موج های ابی خیلی باحاله ولی بالا تنه پوشیده نیست بره اونجا ۳۰۰ تا مرد لختو ببینه خودش کم کم شل میشه و اینکه عجب شوهر با حیایی داری

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
1226

شوهر منم خجالت میکشه😐😐

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
وای چ مفروض ب حیاست 😁 فک کنم ازین مایوهایی ک شبیه لباس کشتی هست میتونه بپوشه 🤔

خدا نکشت بلند خندیدم🤣🤣🤣🤣

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
1335