2737
2734

از اینکه کی ازدواج میکنه بچه هاش کیان چجوری میمیره با کی ازدواج میکنه محل سکونتش کجا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرتون اونوقت زندگی چجوری بود؟؟؟

😕😕😕

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

فعلا دارم گلپری گوش میدم هیچی هم برام معم نیس😂😂😂

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کمتر استرس می کشیدیم تکلیفمون مشخص بود

مثلا میدونستم هیچ وقت بچه دار نمیشم دیگه پول دوا دکتر نمیدادم هی هرماه استرس و انتظار نمیکشیدم 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

آیا میدانستیدنوشیدن اب موجب رفع تشنگی میشود؟

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶
2738
خدا رو شکر...همون‌گلپری کلا گوش کن

من میترسم 

شاید مثلا ۴۰ ساله دیگه یه اتفاقی برام بیوفته 

اگر از الان تو فکرش باشم دیوانه میشم 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
آیا میدانستیدنوشیدن اب موجب رفع تشنگی میشود؟

واقعا؟؟؟؟؟کی گفته؟؟؟😂😂😂😂

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

خیلی زندگی کسل کننده و بی روح میشد به نظرم همین که آدم از فردای خودش خبر مداره خیلی عالیه .ولی من یه بار فقط یه فال قهوه گرفتم زنه گفتتا جال این سال به واسطه یه زن ازدواج میکنی و یه پسر داری .  و اول سال بعد درست ۲۶ فروردین دوستم من برای برادرش خواستگاری کرد و الان یه پسر دارم

2706