1345
1273

براتون می خونم 😍🌹انشالله به مراد دلت برسی ..برای منم اگه خواستی بخونی  دعا کن صاحبخونه شم یه ۲ خوابه که تا آخر عمرم با همسرم توش باشیم تنمون سالم باشه دخترم توش بزرگ شه دانشگاه بره اونم به خواسته هاش و مراد دلش برسه ..خلاصه خونه عشق باشه 🏠دوستامون هم خوشحال باشن .‌.😄طومار نوشتم ...😆

انشالله یه حمد و دوتا سوره خوندم برات

عزیزم خوندم براتون ان شاءالله که هرخواسته وحاجتی دارین برآورده بشه الهی آمین

99/8/17یه روزعالی ، یه اتفاق عالی.روزی که خدای خوبم معجزشونشونم میده

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

فدای قلب مهربونت عزیز دلم ان شاالله به زودی زود تاپیک حاجترواییت ببینم عزیزم خوشبخت ترین باشی عزیز ...

عزیزدلمی فدات😍😍همچنین مهربونم 😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج) و حل مشکلم صلوات بفرستید؟😚اجرتون با امام زمان 😘
1350
من برات خوندم عزیزم واسم بخون دعا کن ازمون استخدامی قبول شم

عزیزم خوندم براتون ان شاءالله که به شغل مورد نظرتون برسین و موفق بشین وهرحاجتی دارین برآورده بشه الهی آمین

عزیزم من برات یه حمد و3تا توحید خوندم انشاالله حاجت روا بشی

عزیزم براتون خوندم ان شاءالله که هرخواسته وحاجتی دارین برآورده بشه الهی آمین

عزیزم خوندم براتون ان شاءالله که هرخواسته وحاجتی دارین برآورده بشه الهی آمین

فدات عزیزم لطف کردی

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
1348
1226

خوندم برات. اسی برا منم بخون عشقم خیلی مریضه   زبون لال ممکنه بلایی سرش بیاد 

چند تا خط حرف دارم باهات 🗣چند تا خط درد و دل 😞از وقتی تنها کردی منو 👧تو خیابونا ول 👧ــ🚶‍♂️ یکیو ترجیح دادی به من 👫 غرور من شکست 💔🤦‍♀️ وای تو چه درسی دادی به من 😭 عشق بدترین تجربست 👊🔒💖

انشاالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی با اونی که عاشقشی

بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1346