1345
1363
عنوان

چقد حسودم من😫

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 114 پست

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

من پسرمیدوستم خودمم دوتادختردارماعشقن عشق  البته یکیش هنوزتودلمه😃 ولی کلاپسردوستم

تیکرت چرا آبیه پس اگ بچت دختره؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دائما یکسان نباشد حال دوران...گه مخور-😒

همچین گفتی فکر کردم ۵،۴ تا پسر داری😬😂

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
1350
واقعااا چرا😳😳

چون لوسن 

چون خیلی دردسر دارن بزرگ بشن

چون تربیت کردنشون سخته 

تو چرا خوشت نمیاد؟! 

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم با اومدنت به ما شادی بخشیدی.. تیکر روزای مانده به تولد  یک سالگی پسرم 
پسرهام نه پسرهاهم😂😂

حالابزاراول حامله بشی بعدش هروقت بچت پسرشدخودتوجر بده درضمن این تاپیک زدن نداشت ملاخواستی بگی من دختردوست دارم اینجاتشویقت کنن بگن واییییی چه خوبی تودرضمن پسرداشتنم لیاقت میخوادکه تونداری بشین تابیاد

منم قبلا خانومایی كه دختر داشتن میدیدم حالا حسودی كه نه ولی تو دلم غبطه میخوردم و شدیدااااااا دختر دوست داشتم تا اینكه خدا بهم یه دختر ناز داد و همیشه شكرگزارشم.... دقیقا مثل شما چون عاشق دختر بودم فكر میكردم برعكس پسردار شم... انشالله خدا به شمام یه دختر سالم بده😍

1376
واای من قط میگم یه دختر داشته باشم و بس😅

انشالله خدا يه دختر به تو بده و يه پسرم به من، البته در درجه اول سالم باشن واين طبيعيه كه وقتى يه جنس رو دارى دلت اونيكى ديگه هم بخواد

دختر بزرگ كردن تو اين جامعه خيلي سختتره

من مثل تو عاشقه دختر بودم بچم پسر شد يه هفته گريه كردم الان كه ٨ ماهشه با دنيا دختر عوضش نميكنم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يه سالگي پسره خوشگلمه❤️💙💛
من ازوقتی دختر خونه بودم عاشق دختر بودم خدا خواستو نی نی توشکمم دختره وای اون روزی ک دکی گفت دختره چ ...

بگیرم خفت کنم😂😂😂😂ازحسودی دارم میترکمم😘😘😘شوخی کردما😄😄😘

به هیچ کس،اعتماد نکن شیطان هم روزی فرشته بود
1226
منم دختر دوست داشتم پسر شد هنوز یه شانس دیگه دارم 😂

😂😂😂عزیزم 

ایشالا که بعدی دختره گلم

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم با اومدنت به ما شادی بخشیدی.. تیکر روزای مانده به تولد  یک سالگی پسرم 
حالابزاراول حامله بشی بعدش هروقت بچت پسرشدخودتوجر بده درضمن این تاپیک زدن نداشت ملاخواستی بگی من دخت ...

دختر دار بودنم لیاقت مخواد ک ایشون حتما لیاقتشو دارع چرا جبهه میگیری همیشه شعبون ی بارم رمضون

يكي از فاميلاي ما عاشق دختره بچه اولش پسر شد بعد هي ميگفت من دختر دوست دارم ي روز پسرش شايد ٢ ساله يا حتي كمتر بوده ، مياد ميگه مامان من پسرم يا دختر اينم ميگه تو پسري ميگه اااا تو دختر دوست داشتي ، ديگه ميگفت اصلا نميگم فك نميكردم بفهمه

1339