2733
2734
عنوان

شوهرم بچه دوسته برعکس من!

135 بازدید | 9 پست

زیاد ازبجه خوشم نمیاد گفتم یکی بیشتر نمیارم چون حوصلشو ندارم خرجش زیاده حقوق شوهرم کمه میگه ن چارتا بیار الان عقدم،گفتم فرت فرت بیارم راصی میشی!بهش گفتم اگ مجبورم کنی بیشتر بیارم کتکشون میزنم چون حوصله ندارم اینقدم نگرانم میترسسم خدای نکرده بیشتر بیارم خودمو اونوقت میکشم چون فکرشم حالم بدمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از الان به توافق برسید تو قراره نه ماه عذاب بکشی هیکلت خراب شه زایمان کنی دو سال شیر بدی بشوری حواست رو جمع کن بره از پرورشگاه بگیره ثواب داره بره سر بزنه به بچه ها انگار خودش خوشبخت شده بچه بیاره این همه نتونه خرجش رو بده کار داشته باشه جهاز بده

از الان به توافق برسید تو قراره نه ماه عذاب بکشی هیکلت خراب شه زایمان کنی دو سال شیر بدی بشوری حواست ...

بچه زیاد فقط باعث پیری و عذابه ننیدونم چرا حالیشششش نمیشه خودممم دقیق ترین روش جلوگیری ننیدونم خیلی میترسم

از الان به توافق برسید تو قراره نه ماه عذاب بکشی هیکلت خراب شه زایمان کنی دو سال شیر بدی بشوری حواست ...

از پرورشگاه چرا!یکی بیاریم همونو بزرگ کنیم از سرم زیاده

2738