2726
عنوان

مرگ عجیب 5 تا ماهی با هم؟!

827 بازدید | 18 پست

6 تا ماهی فایتر دارم دیشب همه سر حال بودن ها!همشون ماده هستن.امروز صبح بلند شدم دیدم همشون انگار زیر شکمشون خوره افتاده ابشونم پر خون!جز یکیشون که سالم و سلامت داشت می گشت!دلیلش چی می تونه باشه؟ابشو تازه عوض کردم غذا هم دادم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهی فایتر نباید با هم باشن!!!!

احتمالا دیشب جنگ و خونریزی بوده تو آکواریوم و قهرمانم ماهی بجا مونده شده

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
بله همه از یه نژادن.ماهی فایتر رو تا 7 تا میشه تو اکواریوم نگه داشت

پس حتما آبش مشکل داشته شاید کلر داشته آب

کاربر فاطی قدیم هستم خیلییی خوشحالم دوباره برگشتم پیشتون کاربری قبلیم ترکید   
ماهی فایتر نباید با هم باشن!!!! احتمالا دیشب جنگ و خونریزی بوده تو آکواریوم و قهرمانم ماهی بجا موند ...

ماده  هاش می تونن یه جا باشن!همشون افتادن کف تنگ ابشونم پر خونه!ماده ها اخه فروشنده گفت می تونن تو یه تنگ باشن!یکیشون سالمه که جداش کردم انداخمش تو تنگ

ماده  هاش می تونن یه جا باشن!همشون افتادن کف تنگ ابشونم پر خونه!ماده ها اخه فروشنده گفت می تونن ...

عجیبه!تا حالا نشنیدم فایتر کنار هم باشه!!خودشون تو اکواریوم فروشنده کنار هم بودن؟!

فایترا فقط تو یک فصل خاص کنار هم میمونن اونم برای چند روز!بعد همو یا هر ماهی دیگه ایی که اطرافشون باشه رو میکشن،حتی لجن خوار!

حتی اگه دوتا فایتر تو دوتا ظرف جدا هم بندازی اگه همو ببینن باله هاشون رو به حالت تهاجمی باز میکنن!

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
عجیبه!تا حالا نشنیدم فایتر کنار هم باشه!!خودشون تو اکواریوم فروشنده کنار هم بودن؟! فایترا فقط تو یک ...

دو سه ماهه دارمسشون.فروشنده گفته بود.الان زیر اکواریوم رو نگاه کردم انگار شکم یکیشون پاره شده کامل  

گیس و گیس کشی بوده شب احتمالا سر کراششون دعوا کردن

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706